مارول با انتشار تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام‌جویان فینکسی را نشان داد

یکشنبه 30 شهریور , 1399

شرکت مارول به تازگی با انتشار تصویری جدید از رویداد Enter The Phoenix، انتقام جویان فینکسی و همچنین لباس مخصوصی که برای آن‌ها طراحی کرده است را به مخاطبان نشان داد.

نبرد برای نیروی فینکس از ماه دسامبر و در سری کتاب Avengers آغاز می‌شود. نیروی فینکس قرار است در قسمت ۴۰ سری کتاب کمیک Avengers دوباره باز گردد. نویسنده و هنرمند طراح این سری، جیسون آرون و خاویر گارون هستند که قرار است در رویداد Enter The Phoenix هنرنمایی کنند. بر اساس بیانیه‌ای که منتشر شده، در این داستان ما شاهد این هستیم که نیروی فینکس به دنبال میزبان بعدی خود می‌گردد. همین ماجرا به دنیای مارول می‌رسد تا جایی که یک سری از ابرقهرمانان و شروران دنیای مارول، در یک رقابت بزرگ که در سرتاسر جهان گسترده شده، درگیر می‌شوند.

دراصل همین رقابت است که در پایان مشخص می‌کند که چه کسی می‌تواند تبدیل به فینکس جدید شود.

همانطورکه گفته شد شرکت مارول به تازگی تصویری را از مجموعه جدید خود منتشر ساخته که در آن شاهد حضور شخصیت‌های مختلفی هستیم. آن‌هایی که توسط نیروی فینکس تسخیر می‌شوند یک لباس جدید که با سبک این نیرو طراحی شده، دریافت می‌کنند. این لباس‌ها توسط گازون طراحی شده‌اند. آرون در رابطه با این موضوع می‌گوید:

خاویر گازون در رویداد Age of Khonshu کارها و طراحی‌های خیلی جالبی انجام داد. حالا هم به بازگردان قدرتمند‌ترین و بزرگ‌ترین گروه انتقام جویانی که تا به حال دیده‌ایم مشغول است. البته در این بین یک سری شگفتی نیز وجود دارد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، قسمت ۴۰ سری کتاب کمیک Avengers قرار است در ماه دسامبر سال جاری منتشر شود.

رویداد Enter The Phoenix

منبع: cbr

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *