Keanu Reeves می‌خواهد بازی در نقش John Wick را ادامه دهد

اگرچه کیانو ریوز هیچ‌گاه سینما را ترک نکرده است، اما او در دوره کوتاهی در سال ۲۰۰۰، در هیچ فیلم مهمی ایفای نقش نکرد. بعد از آن دوره کیانو ریوز با بازی در فیلم John Wick به انفعال خود خاتمه داد. بازی او در همین فیلم یک شروع جدید برای پرش به مرحله بعد در دنیای حرفه‌ای کیانو ریوز شد. کیانو ریوز با بازی در قسمت سوم مجموعه جان ویک که قرار است در اواخر امسال اکران شود، ریوز نشان خواهد داد که چقدر می‌خواهد نقش جان ویک را ادامه دهد.

ریوز در یک مصاحبه با  GQ، درباره اینکه چقدر از بازی در نقش قهرمان لذت می‌برد، صحبت کرده است. او توضیح داده است که دوست دارد شخصیت جان ویک را تا زمانی که بتواند بازی کند. هنگامی که از او پرسیده شد که چقدر دوست دارد شخصیت جان ویک را بازی کند، ریوز گفت:”تا آنجا که پاهایم مرا یاری کنند … و تا آنجا که تماشاگران مرا بخواهند”.

ریوز همچنین اولین کسی است که اذعان می‌کند که او در این سن انتظار ندارد که حق امتیاز یک نقش را داشته باشد.  او توضیح داد: “من واقعا در مورد آینده شغلی من و یا آنچه که اتفاق می افتد، تا آن زمان به تازگی فکر نمی کردم.”

کینو ریوز نقش جان ویک را ادامه میدهد

مجموعه فیلم‌های جان ویک داستان یک آدم‌کش حرفه‌ای به نام جان ویک (با بازی کیانو ریوز) را روایت میکند که پس از ازدواج با همسرش شغل آدم‌کشی را ترک میکند. همسر او بر اثر بیماری می‌میرد. پس از این اتفاق افرادی به سرکردگی یوزف (آلفی آلن) به منزلش حمله میکنند و پس از سرقت ماشین و کشتن سگ خانگی جان ویک که تنها یادگار همسرش بود، جان ویک را رها می‌کنند. جان ویک به خاطر انتقام از این افراد شرور، دوباره پا به عرصه آدم کشی میگذارد و …..

قسمت سوم فیلم جان ویک (Parabellum) توسط Chad Stahelski کارگردانی شده است. این فیلم در ۱۷ می امسال اکران خواهد شد. ستارگان این فیلم  Keanu Reeves،  Ian McShane Laurence Fishburne ، Halle Berry ، Jason Mantzoukas ، Lance Reddick و  Anjelica Huston هستند.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *