با برترین فروشگاه اینترنتی اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی فکری٬ عروسک٬ هدیه و کادو تولد ایران در تماس باشید.

با ما در تماس باشید

۴ + ۲ = ?

صاحب امتیاز نماد الکترونیکی فروشگاه ایستگاه نرد آقای امین غنچه می‌باشند و در این سایت فروش محصولات کلکسیونی و اسباب بازی٬ لگو٬ اکشن فیگور٬ شخصیت های کمیک٬ اسباب بازی فکری٬ عروسک٬ کادو تولد و هدیه انجام می‌پذیرد.

فروشگاه ایستگاه نرد. (Nerd Station)

آدرس:‌ تهران٬ خیابان شریعتی٬ رو به روی ظفر٬ مجتمع نگین ظفر٬ تجاری زیر همکف٬ واحد ۵/۵

تلفن تماس:‌ ۲۲۸۹۶۶۰۴-۰۲۱

اینستاگرام:‌ www.instagram.com/nerstation

فیس بوک: www.facebook.com/nerdstation

تلگرام: لینک کانال ایستگاه نرد در تلگرام

ID سفارش در تلگرام:  @nerdstation

ایمیل: info@nerdstation.ir

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.