فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.

ایستگاه نرد با در نظر گرفتن رشد روز افزون درخواست مشتریان برای موارد کلکسیونی و اسباب بازی با کیفیت، جهت رفع نیاز مشتریان گرامی مجموعه کاملی از محصولات را در لیست محصولات خود قرار داده و مفتخر است محصولات روز کشورهایی چون چین٫ ژاپن٫ آمریکا و … را در زمینه اسباب بازی و موارد کلکسیونی دنیای کمیک را در اختیار مردم ایران قرار بدهد.

ایستگاه نرد میکوشد تا در راستای رفاه حال هر چه بیشتر مردم ایران زمین طلایه دار مفهوم اصل مشتری مداری باشد و از آنجایی که رعایت حقوق مصرف کنندگان، پاسخگویی مناسب به خواسته های مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش مناسب و جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان از ارکان موفقیت می باشد، در این خصوص ایستگاه نرد همواره تلاش نموده تا با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی مراجعه کنندگان محترم باشد.

محصولات ایستگاه نرد اکثرا آجرهای خانه سازی (مشابه برند لگو)٫ مجسمه های تزئینی شخصیت های کمیکی و سینمایی و لوازم جانبی مرتبط می باشد.

صاحب امتیاز نماد الکترونیکی فروشگاه ایستگاه نرد آقای امین غنچه می‌باشند و در این سایت فروش محصولات کلکسیونی و اسباب بازی انجام می‌پذیرد.

فروشگاه فیزیکی ایستگاه نرد در تهران شریعتى تقاطع ظفر مجتمع تجارى نگین ظفر طبقه زیرهمکف واحد ۵/۵ واقع است.

شماره تماس فروشگاه ۰۲۱-۲۲۸۹۶۶۰۴ می باشد.