آیرونمن به فضا میرود

“تونی استارک”برای فیلم جدید انتقام جویان لباس جدیدی به تن خواهد کرد.همینطور که کم کم به اکران این فیلم نزدیک و نزدیک تر میشویم اطلاعات جدیدی پیرامون این فیلم و کاراکترها منتشر میشود.بعضی از طریق تریلر ها و برخی بر اساس تولیدات و تصویر های مرتبط منتشر شده.مثل مورد پیش رو.
دو تصویر بر روی دو تیشرت در مورد این فیلم به چاپ رسیده است.
اولی گانتلت را با هر شش سنگ نشان میدهد.اما دیگری قهرمانان ما را که قرار است در مبارزه برابر “تانوس” قرار گیرند را به تصویر کشیده.

با توجه به تصاویر منتشر شده از قبل نه نظر میرسد که تغییرات لباس جدید پیراهن که روی این تی شرت دیده میشود منطقی باشد. چرا که در چند عکس منتشر شده دیدیم که “رابرت دانی جونیور” رآکتوری را به خود حمل میکرد. همینطور قطعا لباس تنس هم دارای قابلیت های جالبتری خواهد بود.

البته که از روی عکس یک تیشرت نمیتوان اطمینان حاصل کرد. اما مطمئناْ شاهد تغییرات عمده ای در لباس آیرون من خواهیم بود. صد البته که تصاویر تریلر رکورد شکن فیلم چیز خاصی را به ما نمایش نمیدهند. اما نبرد رو در روی تانوس با آیرون من و همچنین صحبتهای کوین فیس رئیس استودیو مارول (که گفته بود بعضی از کاراکتر ها در فیلمهای پیش رو به پایان خود خواهند رسید) طرفداران را برای آینده این ابرقهرمان دوست داشتنی نگران تر از قبل میکند.

“اسپایدر من” با لباس جدیدش,”گروت” جوان,”راکت” و ”تور” با موهای کوتاه و هر دو چشمش,”دکتر استرنج” و “بلک ویدو” با موهای روشن روی تی شرت دیده میشوند. اما نکته جالب لباس آیرومن است. لباسی با اسلحه ای بزرگتر,با یک سر شلیک کننده و چند شمشیر جدید و جالب. در پشت لباس چند پرتاب کننده دیده میشود که به نظر میرسد برای دسترسی تونی استارک به فضا طراحی شده باشند.به نظر میرسد انتخاب این لباس بر اساس طرحی در “آیرون من دست نیافتنی” که توسط دیوید مارکز و کریستین پونسور طراحی شده است باشد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.