دلیل غیبت شوالیه های رن در فیلم آخرین جدای

دلیل بافی های “رایان جانسن” در مورد شخصیت های غایت در فیلم آخرین جدای هم چنان ادامه دارد.

او توضیح داده که چرا شوالیه های رن در این فیلم غایب بودند.

این شخصیت ها که برای اولین بار در فیلم “نیرو برمی خیزد” معرفی شدند, پیروان “کایلو رن” بودند که به کمک او آکادمی جدای های “لوک اسکای واکر” را سوزاندند و نابود کردند.

نظریه پردازی طرفداران به این ترتیب بود که آنها را در مبارزه با کایلو و لوک ببینند. اما با اکران آخرین جدای نقشه های طرفداران نقش بر آب شد. حالا همه امید دارند در اپیزود ۹ ام به کارگردانی “جی جی آبرامز” باز هم این شخصیت هارا ببینیم.

غیبت شوالیه های رن مثل خیلی دیگر از اتفاقات آخرین جدای طرفداران را نا امید کرد.کسانی که فکر میکردند جانسن به هیچ وجه داستان فیلم نیرو بر میخیزد را درک نکرده است. اما جانسن دلیل جالبی برای به بازی نگرفتن این شخصیت ها دارد.

 او معتقد است که فیلم به قدر کافی شلوغ و پر شخصیت بوده و نیازی به شلوغ تر کردنش نبوده است‌‌:‌

“فکر میکنم به قدر کافی پروژه شلوغی داشتیم و نمیخواستیم شلوغتر بشه. شاید میشد شوالیه های رن را به جای “گارد پروتورین” “اسنوک” به کار گرفت. اما این کار این شخصیت ها را به هدر میداد چون همه این گارد از بین میرفتند. حقیقت این است که من جایی برای آنها در فیلمم متصور نبودم”

به نظر میرسد که بالاخره در فیلم بعدی شوالیه های رن سهم خود را از دقایق قسمت جدید خواهند داشت.

کایلو حالا رهبر والا است و این بدان معناست که او نیاز دارد تا محافظین ویژه خود را داشته باشد.

هر فیلم جنگ ستارگان هم چند شخصیت منفی جدید را به ما معرفی میکند.حالا که “اسنوک” و “کاپیتان فزما” در آخرین جدای از بین رفتند, شاید وقت آن باشد که چند شخصیت منفی جدید را در فیلم ببینیم.

جالب خواهد بود که شوالیه های رن شخصیت پردازی شده در فیلم جدید دیده شوند و نه فقط افرادی در نقاب هایی سیاه رنگ.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.