رایان جانسن‌:‌ در فیلم آخرین جدای قرار نبود فازما نقش پر رنگ تری داشته باشد

{متن زیر حاوی اسپویل از فیلم آخرین جدای است}

“رایان جانسن” تاکید کرد که در فیلم آخرین جدای قرار نبود “کپتان فازما” نقش پر رنگتری داشته باشد.
شخصیتی که به شدت تاثیر گذار با زره ای از جنس کروم و از شخصیت های منفی و محبوب هواداران.
به نظر میرسد که شخصیت فازما از دیدگاه بسیاری از این هواداران به هدر رفته است.
به نظر میرسید که این شخصیت نقش پر رنگتری در فیلم داشته و در پس خیانت “فین” به محفل “فرمان اول” به دنبال انتقامی سخت از او باشد.
اما علی رقم مشاهده نبرد او با فین حضور او بر پرده سبز همچون فیلم قبلی کافی به نظر نمیرسید.
از زمان انتشار فیلم خیلی از هواداران جنگ ستارگان در مورد صحنه های پاک شده از فیلم صحبت میکردند ولی رایان جانسون در مصاحبه با “آی جی ان” اعلام کرد که قصه فازما همیشه همینگونه بوده و زمان کافی برای حضور بیشتر این شخصیت در فیلم وجود نداشت.

علی رقم علاقه وافر طرفداران به این شخصیت به نظر میرسد کارگردان علاقه ای برای قرار دادن اون در خط اصلی داستان نداشت.جنگی که در فیلم قبلی در انتظار آن بودیم در این فیلم دیده شد.اما خیلی کوتاه و کم اثر.پایان نبرد هم حاکی از آن بود که نباید برای یک مبارزه مجدد بین این دو شخصیت منتظر باشیم.هر چند که جانسن این موضوع را در مصاحبه های اخیر خود تایید نمیکند.
به نظر میرسد که فازما “بوبا فت” فیلم آخرین جدای خواهد بود.کاراکتری جذاب اما با نقشی کمرنگ در داستان فیلم.

در حالی که اکثر نقد های این فیلم مثبت تلقی میشود اما بسیاری هنوز با خط داستانی فیلم مشکل دارند.عدم مشخص شدن خانواده “ری” و خط داستانی “اسنوک” از بارز ترین موضوعاتی از این دست است.همینطور خط داستانی “لوک اسکای واکر” که به مذاق بسیاری خوش نیامده و حتی خود “مارک همیل” هم معتقد بود که این نسخه شخصیتی که او در قسمت های قبلی به تصویر کشیده بود نیست.در مورد این موضوعات هنوز صحبتهای زیادی باقی مانده و در بین هواداران در حال انجام است.شاید ماهها این روال ادامه یابد.شایدم هم سالها.

“میخوام بگم که ما فیلم خیلی شلوغی داشتیم.فیلمی بسیار بسیار بزرگ با شخصیتهای زیادی که هر کدوم باید سر جای خودشون قرار میگرفتند.”

وی اضافه کرد که فازما شخصیتی تکمیلی برای قسمتی از داستان که به فین مربوط میشد در نظر گرفته شده بود.

“اگر به قصه خوب نگاه کنید خواهید دید که قبل نبرد فین و فازما در قصه جایی برای داستان خود شخصیت فازما وجود نداشت.”

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.