رویداد king in black به اولین اعضای خانواده مارول رسید

چهارشنبه 21 آبان , 1399

رویداد king in black قرار است در ماه دسامبر میلادی آغاز شود و قصد دارد دنیای مارول را در ترس و وحشت فرو ببرد. در این رویداد حتی اعضای چهار شگفت انگیز نیز درگیر خواهند شد و قرار است یک رویداد ترسناک و در عین حال هیجان انگیز باشد. حال در جدیدترین تصویر منتشر شده از رویداد king in black از درگیری یکی از اعضای مارول با سیمبیوت مخصوص به خودش به ما تصویری نشان می‌دهد.

قسمت ۲۹ سری کتاب کمیک fantastic four قرار است در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ عرضه شود که البته به عنوان یک قسمت فرعی برای رویداد king in black است و در آن شاهد درگیری یکی از اعضای چهار شگفت انگیز با سیمبیوت هستیم.

خلاصه داستان این قسمت اینگونه منتشر شده است اینگونه‌ است که یکی از اعضای چهارشگفت انگیز با سیمبیوت مخصوص خودش درگیر می‌شود. البته هنوز هویت این شخصیت منتشر نشده است و باید صبر کنیم. همچنین یکی دیگر از تغییرات این مجموعه مربوط به شخصیت نیک فیوری است که به تازگی ساخت سریال اختصاصی نیک فیوری نیز تایید شده است. تغییرات این شخصیت به این حالت است که او حالت بینایی انسانی خود را بدست آورده و همچنین در حال جمع آوری یک ارتش و نیرو برای یک ماموریت سری و مخفی در فضا است.

البته ماموریت که نیک فیوری در حال انجام دادن آن است خیلی اهمیت ندارد و احتمالا مرتبط به تحقیقات او در رویداد Empyre دارد. همان تحقیقی که نیک فیوری در طی آن به دنبال سلاح‌های باستانی خاص بود.

از قسمت ۲۹ این مجموعه تصویر و خلاصه کوتاه و رسمی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

در میان هرج و مرجی که رویداد king in black به وجود آورده، یک سیمبیوت با یکی از اعضای اولین خانواده مارول ادغام می‌شود. علاوه بر این نیک فیوری ( آنسین) در حال جمع آوری نیرو و ساخت یک ارتش برای یک ماموریت سری و مخفی در فضا است.

رویداد king in black

منبع: gamesradar

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *