سریال House of the Dragon از سری تاج و تخت در دست ساخت است

سه‌شنبه 15 تیر , 1400

کیسی بلویز، رئیس HBO در اظهارات اخیر خود درباره اسپین آف‌های سریال بازی تاج و تخت اعلام کرد که House of the Dragon تنها اسپین‌آفی است که هم‌اکنون در حال ساخت است.

سریال House of the Dragon از سری تاج و تخت در دست ساخت است

شبکه HBO از زمان پایان سریال Game of Thrones، از توسعه‌ی چند پروژه‌ی اسپین آف از داستان‌های این مجموعه خبر داده بود؛ با‌این‌حال، به‌نظر می‌رسد که تاکنون تنها یک پروژه یعنی سریال House of the Dragon وارد مراحل ساخت شده است. کیسی بلویز، رئیس HBO در اظهارات اخیر خود در اینباره گفته که House of the Dragon تنها سریال جدید از دنیای بازی تاج و تخت است که درحال حاضر به مرحله تولید رسیده است. البته توسعه‌ی پروژه‌های احتمالی دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

براساس گزارش هالیوودریپورتر، بلویز در جریان صحبت‌های خود گفته که برخی به اشتباه تصور می‌کنند اگر یک سریال در حال توسعه باشد، یعنی فرایند ساخت آن آغاز شده است. اما این درست نیست؛ درواقع HBO درحال بررسی سایر پروژه‌های مرتبط با سریال Game of Thrones است تا براساس فیلمنامه و داستان‌هایی که می‌توان از آن‌ها استخراج کرد، تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

بلویز در بخشی از اظهارات خود می‌گوید:

«چیز خوبی که درباره Game of Thrones وجود دارد، این است که تقریباً هرچیزی که درباره آن گفته می‌شود، اخبار آن در رسانه‌ها بازتاب پیدا می‌کند. یعنی هر داستانی که تاکنون پیشنهاد شده یا هر ایده‌ای که در اینباره مطرح شده، همگی از میان اخبار سر در می‌آورند. به‌خاطر همین هم مردم تصور می‌کنند که همه‌ی این پروژه‌ها در دست ساخت هستند. درحالی که تنها سریالی که فعلاً از مجموعه‌ی بازی تاج و تخت در حال تولید است، House of the Dragon است. البته ما فیلمنامه‌های دیگری هم در دست بررسی داریم که درست مثل پروژه‌های دیگر براین اساس درباره آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شود. بنابراین در حال حاضر هیچ چراغ سبزی به سایر پروژه‌ها داده نشده است، اما ایده‌های جالب و متعددی در حال توسعه هستند.»

سریال House of the Dragon قرار است براساس داستان «Fire & Blood» نوشته جورج آر آر مارتین، خالق سریال بازی تاج و تخت ساخته شود. داستان این مجموعه ۳۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال Game of Thrones و حول محور خاندان تارگرین روایت خواهد شد.

منبع: گیم اسپات

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *