ناراحتی نورمن ریدس از مرگ کارل

به نظر می آید که نورمن ریدس از مرگ شخصیت “کارل گرایمز” شدیدا ناراحت است. احتمالا قوی به یقین کارل در اپیزود بعدی از بین خواهد رفت.

چرا که در قسمت قبلی مشخص که یک “واکر” اورا گاز گرفته و با توجه به جای گازگرفتگی امیدی برای زنده ماندن این شخصیت نیست.

مرگ کارل در سریال بیش از همه خوانندگان کامیک را شوکه کرد.

برخوردها با مرگ شخصیت کارل به قدری منفی بود که تهیه کننده سریال و نویسنده کامیک بوک ها یعنی “رابرت کرکمن” به دفاع از این تصمیم پرداخت.

دلیل اصلی این خشم شدید همه به این دلیل است که کارل در کامیک ها هنوز زنده است و تاثیر بسیار زیادی در اتفاق بزرگ بعدی داستان دارد.

اما تنها طرفداران نبودند که از این تصمیم نا امید شدند.
نورمن ریدس بازیگر نقش “درل دیکسون” به “ای دبلیو” گفت :

“به شدت نا امید و ناراحتم. “چندلر” از زمانی که پسر بچه ای بیش نبود در کنار ما بزرگ شد.او را مدت هاست که میشناسم.

همیشه از بین رفتن یکی از اعضای خانواده در این مجموعه ناراحت کننده است. صادقانه باید بگم همیشه فکر میکردم چندلر آخرین شخصی ست که در سریال زنده می ماند “

در دو فصل گذشته سریال شخصیت های زیادی از بین رفته اند. “گلن” توسط چوب بیسبال “نیگان” به خاک و خون کشیده شد که البته این اتفاق کسی را شوکه نکرد.

چرا که این اتفاق عینا در کامیک بوک ها افتاده بود. ولی به همین اندازه مرگ “آبراهام فورد” توسط نیگان برای همه غافل گیر کننده بود.”ساشا” با بازی “سونکوآ مارتین گرین” هم که از فصل ۴ ام در سریال حضور داشت در فصل قبل کشته شد.

مرگ کارل بار دیگر نشان داد که سریال توجه چندانی به اتفاق های کتاب ندارد.

سازندگان مجموعه اگر احساس کنند که زمان کشتن شخصیتی در سریال رسیده در کشتن او دریغ نخواهند کرد.

تصمیمی که سریال بارها از آن متضرر شده است. کارل در کامیک بوک ها نقش بسیار مهمی را در روبه رو شدن “ریک” و یارانش با “نجوا کنندگان” را بازی میکند.

او با دختر فرمانده این افراد یعنی “آلفا” روابطی عاطفی را برقرار میکند که طبعات عجیبی برای بسیاری از شخصیت های اصلی داستان دارد.

باید دید سریال بدون کارل چطور پیش خواهد رفت.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.