هالکورین ابر سلاح دنیای مارول

شخصیت “هالک/ولورین” شاید شخصیت رویایی طرفدران دنیای کامیک بوکهای مارول باشد, ولی این دلیل اصلی معرفی این شخصیت نیست.

“گرگ پاک” خالق اصلی این شخصیت است . شخصیتی که برای استفاده در ابزارهای نظامی و شناخت توانایی های جهش یافته ها جدید است.

هر چند که استفاده از توانایی های ولورین در اندام بزرگ و تنومند هالک قطعا علمی دیوانه وار خواهد بود.

پاک توضیح میدهد که برای شخصیت هالکورین به داستان مورد نظر خود رسیده است.

“زمانی که ما به روی داستان “صلاح جهش یافته ها” کار میکردیم, به این نتیجه رسیدیم که در ساخت پروژه ایکس دانشمندان میتوانستند از دی ان ای شخصیت ها برای ساختن ماشین های کشنده استفاده کنند.به خودم گفتم خوب,ما هالک رو توی کتابها داریم. چطوره که اونو کنار دی ان ای ولورین قرار بدیم. و این شد که شخصیت هالک/ولورین کلید خورد”

و به این ترتیب شخصیت غیر قابل شکست هالکورین شکل گرفت و کمیک بوک های مختص به خودش را برایش در نظر گرفتند.

شخصیت مورد نظر برای این کاراکتر “کلی” نام گرفت. و از این شخصیت به عنوان “سلاح اچ” نیز یاد میکنند . حال خود طرفدران باید ببینند که شخصیت کلی به کدام سمت خواهد رفت.

این شخصیت که ساخته ذهن گرگ پاک و “کوری اسمیت” است از مارچ ۲۰۱۸ وارد دنیا کامیک بوک مارول خواهد شد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.