کلید نجات شهر گاتهام

بالاخره بتمن کلید نجات شهر گاتهام را پیدا کرد

در جدیدترین قسمت سری کتاب کمیک Future State: Dark Detective کلید نجات شهر گاتهام را در دسترس بروس وین قرار داد. کلیدی که نیازمند یک همکاری خاص و در واقع فداکاری بزرگ می باشد.

در سری کتاب کمیک Future State: Dark Detective، بروس وین سعی دارد با تلاش زیاد زنده بماند.

همین تلاش باعث می شود تا راهی را بیابد که از طریق آن بتواند سازمان مجیستریت را نابود کند.

از طرف دیگر، تعداد زیادی از اعضای مقاومت از قبیل هارلی کویین، پویزن آیوی، نایت وینگ و همچنین بتمن بعدی هم برای رسیدن به این هدف در حال نقشه کشیدن هستند؛ ولی ژیم فاشیستی، شرایط را خیلی برای این شخصیت‌های ماسک‌دار دشوار نموده است.

بتمن کلید نجات شهر گاتهام را پیدا کرد

اگرچه در قسمت ۴ سری کتاب کمیک Future State: Dark Detective بروس در نهایت موفق می شود برای نجات شهر گاتهام کلیدی را پیدا کند. ولی او به کمک یکی از شهروندان برجسته و فداکار شهر نیاز دارد تا بتواند پیروز شود.

کلید نجات شهر گاتهام

در طی این مدت، بروس با هویت «جف» موفق شد به طور مخفیانه در شهر زندگی کند؛ آن هم درست از زمانی ‌که سازمان مجیستریت و مرگبارترین نیروی او به نام پیس کیپر ۱ تلاش کردند تا او را بکشند.

این سازمان پس از فاسد کردن لوشس فاکس، موفق شده منابع مالی عظیم وین را تصاحب کند و سازمان جاسوسی خودش را ایجاد نماید؛ این موضوع باعث شده که شهر دیگر حریم شخصی‌ نداشته باشد.

هرکسی که بخواهد مستقل عمل کند یا به دردسر می‌افتد یا به قتل می رسد. بروس هم بعد از فهمیدن این حقیقت تاریک، سخت تلاش می کند تا این امپراطوری شهری را با خاک یکسان کند.

حالا این گونه به‌نظر می‌رسد خانواده‌ای که بروس درکنار آن‌ها ساکن است، کلید نابود کردن مجیستریت را در دست دارند.

هانا به عنوان یک برنامه‌نویس در برج اصلی پیس کیپر ۱ مشغول به کار است. پس از اینکه خانه آن‌ها منفجر شد، او بهترین سلاح را در اختیار بروس می گذارد. مجیستریت، ردِ بروس را زد و به خانه خانواده هانا رسید.

او هم برای اینکه آن‌ها خودش و پدرش را هدف قرار دادند، عصبانی شد؛ این موضوع، همه چیز را به نفع بروس عوض کرد. هانا صدای ضبط شده‌ پیس کیپر ۱ را پخش نمود که از سیستم امنیتی سخن می گفت؛ از این موضوع که مجیستریت بسیار دیکتاتورانه از آن استفاده می ‌کند تا گاتهام را به یک کشور نظامی تبدیل سازد.

بتمن و کلید نجات شهر گاتهام

برای رسیدن به این هدف آن‌ها از نظارت پنهانی و هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می‌کردند. اگرچه بخش دیگری از اطلاعات در کامپیوتر او در برج قرار داشت. در نتیجه بروس تصمیم گرفت که این اطلاعات را به دست آورد. او بعد از اینکه لباس بتمن را پوشید، با پیس کیپرهایی برخورد کرد که در صدد بودند تا به هر قیمتی از خود دفاع کنند. خوشبختانه هانا درست همانند همیشه سرسختانه عمل کرد و سریعا به برج رفت. همین کارها باعث شد تا نبرد وحشیانه‌ای آغاز شود.

بروس قصد داشت تا با منفجر کردن بخش‌های مختلف برج، اطلاعاتی را که مدنظر دارد، استخراج کند. اما زمانی‌که این برج آتش گرفت، با پیس کیپر ۱ مواجهشد و مجبور بود که یک بار دیگر با او به مبارزه بپردازد. این اتفاق باعث شد که هانا فرصت کافی را برای پیدا کردن و دزدیدن اطلاعات مورد نظر، به دست آورد. پس از انفجار برج، هانا فهمید که بروس تمام این مدت، همان شوالیه تاریکی بوده است؛ او درست این حقیقت را فهمید که به ظاهر بروس لحظات آخر زندگی خود را می‌گذراند. هانا تصمیم گرفت که خودش آخرین مأموریت بروس را با موفقیت انجام دهد؛ آن هم با انتشار این اطلاعات حساس و مهم به وسیله رابطه‌ رسانه‌ای خود.

مجیستریت در خصوص کشته شدن بتمن و بروس وین دروغ گفته بود و می خواست تا از طریق این دروغ قدرت خود را در شهر گاتهام چندین برابر کند. اما حالا به‌نظر می‌رسد که به شکل کنایه ‌آمیزی، مرگ آشکار بروس، همان چیزی است که در نتیجه می‌تواند به سقوط این سازمان فاشیستی منجر شود. پس از پشت کردن مردم شهر گاتهام به پارتیزان‌های خود، یک شهروند معمولی با جسارت فراوان خود می‌تواند گاتهام را از دست مشت آهنین سازمان مجیستریت نجات دهد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *