همکاری مجدد بازیگر Evil Dead با سم ریمی

همکاری مجدد بازیگر Evil Dead با سم ریمی در ادامه فیلم دکتر استرنج

بروس کمپبل هنرمندی است که قبل از این با سم ریمی در فیلم‌های Evil Dead همکاری کرده بود، ظاهرا قرار است در ادامه فیلم دکتر استرنج حضوری افتخاری داشته باشد. اکران فیلم دکتر استرنج برای تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

در استودیوی فیلمسازی پاین‌وود در لندن، مراحل فیلم‌برداری و ساخت فیلم دکتر استرنج در قلمروهای بی‌پایان دیوانگی در دست انجام است، انتظار می‌رود که مراحل فیلم‌ برداری و ساخت ادامه فیلم Doctor Strange در بهار سال آینده به سرانجام برسد. بر اساس جدیدترین گزارشات سینما و تلویزیون، این احتمال وجود دارد که شاهد حضور افتخاری یک بازیگر مشهور در این برمه باشیم.

حضور افتخاری بروس کمپبل در دکتر استرنج

بروس کمپبل که به دلیل بازی در نقش اش ویلیامز در مجموعه فیلم Evil Dead و سریال Ash vs Evil Dead مشهور شد، در حال حاضر در لندن است و جدیدا توییتی را منتشر نموده که شک و ابهام طرفدارانش را در مورد حضور کوتاه و افتخاریش در فیلم دکتر استرنج را افزایش داده است. اگرچه تصویری که منتشر شده فقط نمای غروب شهر لندن را نشان می دهد، ولی او در توییت خود به کارگردان، فیلم و بازیگران خاصی اشاره نموده که به طور حتم می تواند با موضوعات فیلم دکتر استرنج دو تطابق داشته باشد.

سم ریمی کارگردانی فیلم دکتر استرنج را عهده دار است و به بیانی جانشین اسکات دریکسون شده است. اگر چه قبلا ریمی با کمپل در سه‌گانه فیلم Evil Dead همکاری کرده بود و همچنین کمپبل در هر سه قسمت فیلم مرد عنکبوتی که به کارگردانی سم ریمی انجام شد، نیز حضور داشت که حضور وی در این فیلم‌ها کوتاه و افتخاری بوده است.

از بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند می توان به بندیکت کامبربچ، الیزابت اولسن، بندیکت وانگ، چیویتل اجیوفور، ریچل مک‌آدامز در نقش و سوچیل گومز، اشاره کرد.

در ضمن، دنی الفمن نیز در همکاری دوباره با ریمی عهده دار ساخت موسیقی متن  دنباله فیلم دکتر استرنج می باشد. علاوه بر آن کامبربچ برای بازی در نقش دکتر استرنج در فیلم Spider-Man: No Way Home نیز ایفای نقش می کند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *