چکش ثور و افتادن آن به دست شروری دیگر در شماره جدید کمیک Thor

سه‌شنبه 24 فروردین , 1400

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، شرکت مارول کامیکس تصاویر پیشنمایشی قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor منتشر کرد؛ کمیکی که توسط دانی کیتس، نیک کلین، جو سابینو و مت ویلسون تنظیم شده است.

در این تصاویر پیشنمایشی ما شاهد این هستیم که دونالد بلیک مقابل نیروهای مختلف سرزمین آزگارد و روح ثور که درون زره دیسترویر قرار دارد، ایستاده است و با آنها مبارزه می‌کند. با اینکه در ابتدا اینطور به نظر می‌رسید که بلیک در حال شکست خوردن است، اما هویت دیگر ثور که در گذشته نقش مثبتی داشت، خیلی زود میولنیر را به سمت خود احضار کرد تا در مقابل دشمنان خود از آن استفاده کند. شما در انتهای این مطلب می‌توانید این تصاویر پیشنمایشی را مشاهده کنید.

شرکت مارول علاوه‌بر این تصاویر پیشنمایشی، خلاصه داستانی را هم از این کتاب کمیک منتشر کرده است. داخل این کتاب ما شاهد تصویر جلدهای دیگر هم هستیم که توسط اولیور کویپل، مت ویلسون، نیک کلین، کارلوس پاچکو، رافائل فونتریز و مت میلا طراحی شده‌اند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor در تاریخ ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) توسط شرکت مارول منتشر شود. خلاصه داستان منتشر شده توسط این شرکت انتشاراتی به شرح زیر است:

چکش ثور و افتادن آن به دست شروری دیگر در شماره جدید کمیک Thor

ثور، پدر همگان، بالاخره از زندان خود بیرون می‌آید! اما دونالد بلیک قدرت بیشتری را برای جبهه خودش جمع کرده است؛ بیشتر از آن چیزی که پادشاه آزگارد می‌تواند تصور کند. یک چیز مسلم است: زمانی که چکش پایین بیاید، فقط یک مرد سالم و ایستاده باقی خواهد ماند. کارهای بزرگ و خطرات هیجان‌انگیز، امضای دانی کیتس و نیک کلین محسوب می‌شوند؛ اما این ماجراجویی، چیزی نیست که شبیه به آن را در گذشته دیده باشید. این شماره، قسمتی نیست که اصلا از دست بدهید!

منبع:CBR

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *