معرفی کمپانی استدیو مارول

در سال ۲۰۰۸ ، استدیو مارول ، یکی از بزرگ ترین و جاه طلبانه ترین پروژه خود را که در رسانه ، پیش بینی شده بود را شروع کرد. این برنامه برای ساخت و به نمایش گذاشتن فیلم های مرد آهنی ، ثور ، هالک ، کاپیتان آمریکا و سپس با الهام گرفتن از این آثار، ساخت فیلم انتقام جویان را شروع کرد . در همین موقع ، استدیو مارول ، آزمون و خطاهای بسیاری را تجربه کرد .

هشدار

این مقاله بخش هایی از داستان را اسپویل می کند .

کاپیتان آمریکا کیست؟

کاپیتان آمریکا با نام اصلی استیو راجرز که بیماری جسمانی داشت و سعی در این داشت که کاری بیشتر از جنگیدن برای کشورش انجام دهد . هنگامی که قلب و بدن او به وسیله سرم سوپر سرباز که توسط دکتر ابراهیم ارسکین اختراع شده بود ، قدرت بخشید که او را به یک سوپر انسانی عالی تبدیل کرد و قدرت های جدیدی کسب کرد که برای مبارزه با نیرو های هایدرا و جمجمه قرمز مناسب بود . در سال ۱۹۴۰ در حالی که سعی در نجات دنیا داشت ، با هواپیما در قطب شمال سقوط و منجمد شد و بعد ها توسط سازمان شیلد بدن او کشف شد.

کاپیتان آمریکا و استدیو مارول

کاپیتان آمریکا و استدیو مارول

چرا وجود کاپیتان آمریکا برای انتقام جویان لایق است؟

حتی به عنوان مردی که پس از حدود ۷۰ سال از منجمد بودن دوباره زنده می شود ، توسط سازمان شیلد به عنوان عضو انتقام جویان منتخب می شود و اعضا او را به عنوان رهبر خود قبول می کنند و تلاش می کند ، با استراتژی های درخشان خود جنگ ها را به سمت پیروزی ببرد. به جز سپر خود ، اراده و قدرت او یکی از بزرگترین اسلحه است که دنیا به خود دیده است.

مرد آهنی کیست؟

تونی استارک نابغه ای است ، که سال ها در تلاش برای ساخت و اختراع تسلیحات پیشرفته برای شرکت خود یعنی Stark Industries است . هنگامی که توسط نیرو های تروریستی ربوده می شود ، استارک مجبور به اختراع یک محافظ یا زره پوشیدنی برای فرار از دست دشمن است .

زره فوق العاده که نه تنها از او محافظت می کند ، بلکه مجهز به سلاح و قابلیت پرواز بوده تا به وسیله آن ، دشمنان خود را نیز از پا در آورد . او رکتوری برای ثابت نگه داشتن ترکش های موشک داخل بدن خود ساخت ، تا ترکش ها به طرف قلبش حرکت نکنند و قدرت زره را نیز تأمین کند .

مرد آهنی و استدیو مارول

مرد آهنی و استدیو مارول

چرا وجود مرد آهنی برای انتقام جویان لایق است؟

استارک یکی از اولین افراد دارای قدرت است که برای جذب اعضا برای انتقام جویان می باشد ، اما این دلیل نمی شود تا او کاندیدای رهبری باشد . او بدلیل استکبار و ناتوانی و عدم تمایل به همکاری با دیگران شناخته شده و دوست ندارد اسباب بازی دولت باشد و دستور بگیرد .

ثور کیست؟

ثور از افسانه های نورس به عنوان خدای تندر(رعد و برق) شناخته می شود. وی در سرزمین آسمانی به نام آزگارد زندگی می کند. علاوه بر قدرت شگفت انگیز خود ، قدرت های دیگری نیز توسط Mjolnir به وی تعلق می گیرد که با قدرت این چکش ، می تواند رعد و برق ایجاد کرده و توانایی پرواز داشته باشد .

ثور و استدیو مارول

ثور و استدیو مارول

چرا وجود ثور برای انتقام جویان لایق است؟

ثور تنها عضو غیر زمینی انتقام جویان است که برای دیگر اعضای گروه احترام قائل است و در تلاش برای جلوگیری از خرابکاری های برادر خودش لوکی است. همچنین ثور خود را به عنوان محافظ زمین می داند و تمام تلاش خود را می کند تا به انسان ها کمک کند.