قسمت جدید king in black با یک اتفاق باورنکردنی شروع شد

چهارشنبه 10 دی , 1399

قسمت جدید king in black با یک اتفاق بسیار غیرمنتظره شروع شد. اتفاقی که احتمال وقوع آن وجود داشت و حال با رخ دادن آن، وضع بسیار بدتر از قبل شد.


اخطار: ممکن است ادامه مطلب بخشی از داستان قسمت جدید king in black را برای شما اسپویل کند

قسمت جدید king in black

همه می‌دانیم که معمولا در کتاب‌های کمیک شرکت مارول، مرگ‌هایی که رخ می‌دهد معمولا گذرا هستند و بعد از گذشت چند فصل مجددا به حالت اولیه خود بر می‌گردند. همچنین در اکثر اوقات شخصیت‌های اصلی به آستانه مرگ نمی‌روند. اما ظاهرا مارول در قسمت جدید king in black نظر دیگری دارد و نویسندگان و ناشران این رویداد قصد دارند تا اتفاقاتی را رقم بزنند که تعجب همه را برانگیزد.

درست مانند اتفاقی که در قسمت ۲ سری کتاب کمیک king in black رخ داد. در این قسمت شاهد اتفاقات عجیبی در ونوم بودیم. ساخت و پرورش خط داستانی ونوم که از سال ۲۰۱۸ شروع شده بود، بالاخره در کتاب کمیک king in black به یک غایت و نهایتی نزدیک شد. در پایان قسمت ۱ کتاب king in black شاهد نبرد ادی با نال خدای سیمبیوت‌ها بودیم. در این قسمت، نال ادی را از یک ارتفاع بلند به پایین پرتاب می‌کند.

این اتفاق در حالی افتاد که سیمبیوت‌های بسیاری به ادی متصل نبود که او را از سقوط نجات دهد. بسیاری بر این باور بودند که طبق رسم همیشه قرار است ادی به طرز معجزه آسایی نجات پیدا کند اما این بار مارول کاربران را غافلگیر کرد. در صفحات اولیه قسمت دوم king in black، شاهد این بودیم که اسپایدرمن خود را به سرعت به ادی می‌رساند تا او را نجات دهد اما نمی‌تواند به موقع این کار را انجام دهد.

ادی بلافاصله به پناهگاه قهرمانان برده می‌شود. اسپایدرمن نیز تلاش می‌کند تا همه چیز را برای کمک به دوست خود محیا کند. پس از آن به سراغ دیلان می‌رود. به محض اینکه دیلان و اسپایدرمن به پناهگاه می‌رسند، آیرونمن نقشه‌ای را مطرح می‌کند. نقشه از این قرار است که یکی از اژدهایان نال را به ادی پیوند بزنند و او را نجات دهند. همچنین آن‌ها بر این باور هستند که باعث می‌شود تا بتوانند راهی را برای شکست نال پیدا کنند. متاسفانه این سیمبیوت سیستم ادی را که از قبل ضعیف و شکننده شده بود، در وضعیت بدتری قرار می‌دهد و فشار را بر روی او بیش از پیش می‌کند.

مرگ ادی در قسمت جدید king in black

همین اتفاق باعث می‌شود تا حال او بدتر شود و دیلان سعی می‌کند با قدرت خود این سیمبیوت را از پدر خود یعنی ادی جدا کند. اما قدرت او هم برای این کار کافی نبود و در این هنگام است که مانیتور ضربان قلب ادی صاف می‌شود و بوق بلندی پخش می‌کند. این نشان می‌دهد که ادی دیگر مرده است.

البته هنوز هم مشخص نیست که آیا مرگ ادی دائمی است یا با گذشت زمان و با اتفاقات دیگر برمی‌گردد و باید صبر کنیم و ببینیم در قسمت‌های آتی چه اتفاقی قرار است رخ دهد.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *