بازی مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی به بازی Marvel’s Avengers می‌ آید

بازی Marvel’s Avengers مرد عنکبوتی DLC با تاخیر مواجه شد و گرچه تاریخ انتشار به روز شده ای ندارد ، اما می دانیم حداقل چندین ماه از انتشار آن می گذرد. رئیس استودیوی Scot Amos از توسعه دهنده Crystal Dynamics اخیراً برنامه های فعلی مرد عنکبوتی را روشن کرده است.

آموس در گفتگو با IGN تأیید کرد که Black Panther که به تازگی برای بازی اکشن ابرقهرمانی معرفی شده بود ، قبل از مرد عنکبوتی آزاد خواهد شد. “آموس تأیید کرد:” افرادی مشغول کار روی [مرد عنکبوتی] هستند و ما هنوز کاملا انتظار داریم که مرد عنکبوتی به پلی استیشن بیاید. “

بازی مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی برای اولین بار به عنوان یک شخصیت منحصر به فرد DLC در آگوست سال ۲۰۲۰ اعلام شد و در ابتدا قرار بود اوایل سال ۲۰۲۱ وارد شود. با این حال، قهرمان وب-اسلینگ در نقشه راه تازه به روز شده بازی نیست که با انتشار پایان می یابد گسترش پلنگ سیاه واکاندا. Black Panther برای “تابستان و فراتر از آن” در نظر گرفته شده است و با مرد عنکبوتی که مدتی بعد از او می آید، هیچ توضیحی نمی دهد که چه زمانی پیتر پارکر اولین بازی انتقام جویان خود را در بازی انجام می دهد، اگر چه ممکن است تا پاییز یا زمستان دیر شود.

انتقام جویان فقط Hawkeye را از طریق به روزرسانی Future Imperfect به عنوان یک شخصیت قابل پخش اضافه کردند ، که در کنار نسخه های بزرگ بزرگ جدیدی که نرخ فریم ، وفاداری گرافیکی و زمان بارگذاری در PS5 و Xbox Series X را افزایش می دهد، ارائه می شود. این بهار، Tachyon Anomaly اضافه خواهد شد رویدادی که به شما اجازه می دهد هر ترکیبی از قهرمانان – از جمله نسخه های تکراری، به معنی چهار هالک یک حرکت است – از طریق ماموریت های مقیاس قدرت و پس از آن Red Room Takeover در اواخر امسال نبرد کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *