مجموعه انیمیشن جنگ ستارگان

جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون به دیزنی پلاس می آید

مجموعه انیمیشن جنگ ستارگان ۲۰۰۳ که توسط Genndy Tartakovsky (آزمایشگاه دکستر ، سامورایی جک) ساخته و کارگردانی شده است از جمعه ۲ آوریل به صورت کامل در سرویس پخش جریانی دیزنی پلاس در دسترس خواهد بود.

اولین بار “جنگ های کلون” تارتاکوفسکی در ۷ نوامبر ۲۰۰۳ در شبکه کارتون به نمایش درآمد. بین وقایع “حمله به کلون ها” و “انتقام از سیت” ۲۰۰۵ ، این سریال جنگ های کلون را شرح می دهد، که برای اولین بار در جنگ ستارگان ۱۹۷۷ به آن اشاره شده است. این انیمیشن در کل ۲۵ قسمت است که در سه فصل انجام شد و در ۲۵ مارس ۲۰۰۵ به پایان رسید. (فصل ۱ و ۲ در مجموع به عنوان جلد اول شناخته می شوند به همراه فصل ۳ برای جلد دوم.)

در نهایت Star Wars: The Clone Wars که اولین بار در شبکه کارتون در سال ۲۰۰۸ به نمایش درآمد و آخرین فصل آن در سال ۲۰۲۰ در دیزنی پلاس پخش شد. اولین بار اووکس در ABC در ۷ سپتامبر ۱۹۸۵ جنگ ستارگان: Droids – در ABC اکران شد. این نمایش پیش از وقایع سه گانه اصلی ویکت دبلیو واریک و همکارانش اووکس را در ماه اندور دنبال می کند. Ewoks برای ۲۶ قسمت در دو فصل اجرا شد و در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۶ به پایان رسید.

جنگ ستارگان: جنگهای کلون – جلد اول، جنگ ستارگان: جنگهای کلون – جلد دوم و جنگ ستارگان: اووکس از جمعه، ۲ آوریل برای پخش در Disney پلاس در دسترس خواهد بود. شما عزیزان می توانید این انیمیشن زیبا را مشاهده و از دیدن آن نهایت لذت را ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *