پوستر فیلم لایو اکشن Tom and Jerry منتشر شد

شنبه 6 دی , 1399

شرکت برادران وارنر پوستر جدید فیلم Tom and Jerry را منتشر کردند.

در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه فیلم جدیدی از سری محبوب تام و جری خواهیم بود. همه‌ی ما با کارتون‌های تام و جری و دردسرهایی که آن‌ها داشته‌اند آشنا هستیم و کلی خاطره با آن‌ها داریم. حال قرار است این دو شخصیت دوست داشتنی ماجراجویی خود را در شهر نیویورک ادامه بدهند اما این بار در قالب یک فیلم لایو اکشن نه کارتون.

فیلم Tom and Jerry ترکیبی از تصاویر لایو اکشن و انیمیشنی را به نمایش می‌گذارد. در این فیلم کلویی گریس مورتس هم در آن بازی می‌کند. در ابتدا قرار بود این فیلم در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ عرضه شود که بعد از آن اعلام شد که تاریخ انتشار آن تغییر کرده است و قرار است زودتر و در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ در سینماها و همچنین شبکه HBO Max نمایش داده شود.

همچنین پوستر فیلم Tom and Jerry نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

پوستر فیلم tom and jerry

ماجرای جدید فیلم تام و جری از جایی شروع می‌شود که جری می‌خواهد در بهترین هتل نیویورک اقامت کند، هتلی که قرار است بزرگ‌ترین جشن عروسی در آنجا برگزار شود. کایلا که مسئول هتل و این جشن است، تام را استخدام می‌کند تا از دست جری راحت شود و آن را به دام بیندازد. طبق معمول این دو شخصیت باعث بهم ریختن هتل و جشن عروسی می‌شوند و کایلا که مسئول آنجا هست را در معرض اخراج قرار می‌دهند.

اما ناگهان تام و جری متوجه دشمنی با کایلا می‌شوند و تصمیم می‌گیرند تا دشمنی قدیمی را کنار گذاشته و برای نجات کایلا با یکدگیر همکاری کنند.

بجز تام و جری که شخصیت‌های کارتونی و انیمیشنی هستند باقی شخصیت‌ها واقعی هستند. کلویی گریس مورتس نقش کایلا را بازی می‌کند. در این فیلم بازیگرانی دیگری نظیر مایکل پنیا بازیگر فیلم Ant man ، راب دلینی بازیگر فیلم Deadpool ، کالین جست  و کن جئونگ نیز بازی می‌کنند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

تیم استوری وظیفه کارگردانی فیلم tom and Jerry را برعهده خواهد داشت و فیلمنامه آن را کوین کاستلو می‌نویسند، ضمن اینکه استوری به همراه چند تن دیگر وظیفه تهیه کنندگی و مسئولیت‌های اجرایی این فیلم لایو اکشن را برعهده خواهند داشت.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *