فیلم تام و جری و واکنش منفقدان به آن

فیلم تام و جری و واکنش منفقدان به آن

فیلم تام و جری (Tom and Jerry) با موضوعیت کمدی و خانوادگی در تاریخ ۲۶ فوریه (۷ اسفند) همزمان به شکل دیجیتالی و سینمایی نمایش داده شد ولی متاسفانه مورد استقبال افراد قرار نگرفت و نمره‌ پایینی را از منتقدان مطرح جهانی کسب کرد.
فیلم تام و جری یکی از جدیدترین آثار ماجراجویی، کمدی، خانوادگی و انیمیشنی است که توسط شرکت برادران وارنر (Warner Bros.) ساخته شده است. کارگردان، نویسنده و تهیه ‌کننده این فیلم تیم استوری نام دارد.

فیلم کمدی و خانوادگی تام و جری

از دیگر آثار این هنرمند می‌توان فیلم Shaft (شفت)، فیلم Ride Along 2 (سواری با هم ۲)، فیلم Hurricane Season (فصل طوفان)، فیلم Fantastic Four (چهار شگفت‌انگیز)، فیلم Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (چهار شگفت‌انگیز: قیام موج‌سوار نقره‌ای) و غیره را نام برد.

بازیگران فیلم تام و جری

در فیلم تام و جری، بازیگران از جمله کلویی گریس مورتس در نقش کایلا، مایکل پنیا در نقش ترنس، کالین جاست در نقش بن، راب دیلانی در نقش آقای دابروس، کن جونگ در نقش آشپز جکی، پالاوی شاردا در نقش پریتا، جوردن بولگر در نقش کامرون، پتسی فرن در نقش جوی و غیره ایفای نقش کردند که همگی بازیگران شناخته شده و با استعدادی هستند.
شرکت برادران وارنر، در نظر داشت که همزمان با پخش یک ماهه در سرویس استریم خود، فیلم تام و جری را در قالب سینمایی و در سالن‌ های سینما هم به نمایش بگذارد. تا به این لحظه این اثر کمدی توانسته امتیاز ۳۱ را از بین ۱۴ بررسی فیلم و سریال که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به‌دست آورد. کار نگارش فیلمنامه این اثر بر عهده فردی به نام کوین کاستلو بود.

این فرد هنرمند، فیلمنامه را بر اساس مجموعه Tom and Jerry که توسط ویلیام هانا و جوزف باربرا ساخته شده بود، نوشت. در خصوص تهیه‌کنندگی این اثر هم کریس دفاریا فعالیت نموده است. فیلم تام و جری در کل بررسی‌های مختلفی را از منتقدان دریافت کرد که اغلب آن‌ها هم نمرات متوسط و حتی رو به‌ پایینی را برای آن درج کردند.
بیشتر منتقدانی که این فیلم کمدی را تماشا کردند، به انتقاد زیادی نسبت به فیلمنامه اثر، طنز و تمرکز آن روی شخصیت ‌های انسانی پرداختند؛ بیشترین تمرکزی که از زوج اصلی و معروف، روی شخصیت‌های انسانی قرار داده شده بود. همچنین ۵۶ منتقد سایت راتن تومیتوز کهبه تماشای این اثر ماجراجویی پرداخته بودند، نظرات مختلف و متفاوتی درباره آن داشتند و در کل امتیاز ۲۵ درصد را برای آن ثبت نمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *