تریلر انیمیشن جدید دیزنی

تلاش برای نجات دنیا در تریلر انیمیشن جدید دیزنی

والت دیزنی تریلر بین‌المللی و جدیدی از انیمیشن Raya and the Last Dragon را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی نیز است.

در اوایل این ماه، والت دیزنی تریلر جدیدی از او برای ساخت انیمیشن Raya and the Last Dragon منتشر کرد که در آن بیشتر با وقایع و داستان این انیمیشن آشنا شدیم و دنباله انیمیشن جدید Disney Super Bowl این هفته منتشر شد. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پیش پرده بین المللی انیمیشن رایا و آخرین اژدها منتشر شده است. دیزنی این تریلر را به تازگی منتشر کرده است که اگر چه بیشتر تصاویر آن را در تریلرهای قبلی دیده ایم، اما همچنین شامل تصاویر جدیدی از انیمیشن Raya and the Last Dragon است که طی آن رایا برای نجات دنیای خود باید به آخرین اژدها و همراهانش اعتماد کند. و می توانید این تریلر را تماشا کنید.

وقایع انیمیشن رایا و آخرین اژدها در سرزمینی به نام کوماندرا اتفاق می افتد. جهانی پنج قبیله ای، همگی در سرزمینی ایجاد شده توسط اژدهایی که مدتهاست منقرض شده اند زندگی می کنند. این سرزمین آخرین هدیه اژدها به مردم ساکن در آن است و اکنون فرمانده توسط یک نیروی شیطانی و تاریک مورد حمله قرار می گیرد. در وسط، رایا چیزی نیست جز یک جنگجوی تنها که سعی دارد خود و مردمش را نجات دهد و تصمیم می گیرد آخرین اژدهای بازمانده را به بهترین شکل ممکن پیدا کند. زیرا او معتقد است که این اژدها می تواند فرمانده و ساکنان آن را نجات دهد.

کلی مری قطار در نقش رایا و آوکافینا در نقش سیسو، جما چان، دانیل دا کیم، ساندرا اوه، بندیکت وانگ، راس باتلر، آیزاک وانگ، تالیا ترن، آلن تاد، لوسیل سانگ و پتی هریسون، از جمله بازیگرانی که به عنوان صداپیشه در انیمیشن رایا و آخرین اژدها ظاهر شده اند و به عنوان صداپیشگان کار کرده اند. Dan Hull، مدیر انیمیشن Big Hero 6 و دستیار کارگردان انیمیشن Moana، با هم کارلوس لوپز استرادا، مدیر Blindspotting، کارگردانی انیمیشن Raya and the Last Dragon را بر عهده دارند.

انیمیشن Raya and the Last Dragon برای اکران در تاریخ ۵ مارس (۵ مارس) برنامه ریزی شده است. این انیمیشن همچنین از طریق Premier Access در سرویس Disney Plus Stream منتشر می شود که دیزنی اعلام کرده ۳۰ دلار هزینه خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *