تصاویر قسمت ۳۲ کتاب کمیک Venom منتشر شد

سه‌شنبه 16 دی , 1399

شرکت مارول کامیکس به تازگی تصاویری از پیش نمایش قسمت ۳۲ سری کتاب کمیک Venom منتشر کرده است که ظاهر و وضعیت جدید ادی براک را نشان می‌دهد

ونوم یکی از شخصیت‌های محبوب و مورد علاقه طرفداران دنیای مارول و کمیک است. این شخصیت به لطف فیلمی که از آن ساخته شد، بیشتر شناخته شد و طرفداران بیشتری پیدا کرد. حال جدیدترین تصاویر قسمت جدید کتاب ونوم منتشر شده است.

قسمت 32 کتاب کمیک Venom

در رویداد جذاب و هیجان انگیز king in black، ما شاهد بودیم که شرور اصلی این رویداد یعنی نال، سیمبیوت را از ادی براک میدزدد و پس از یک درگیری بلند او را از ساختمان امپایر به پایین پرتاب می‌کند. این شخصیت محبوب یعنی ادی براک هم چون سیمبیوتی به آن وصل نبود نتوانست خود را از آن شرایط نجات دهد و با شدت بسیار زیادی به زمین برخورد کرد.

حال به تازگی مارول تصاویر پیش نمایش قسمت ۳۲ کتاب کمیک Venom را منتشر کرده است. سری ۳۲ این کتاب در مورد حوادث و وضعیت ادی براک پس از سقوط است و تلاش‌های او را نشان می‌دهد تا از این شرایط خارج شود و جان خود را از دست ندهد.

البته حالا اینکه ادی براک می‌تواند خود را از این شرایط نجات بدهد یا خیر مشخص نیست اما هر چه هست به نظر می‌رسد قسمت ۳۲ کتاب کمیک Venom بسیار مهم و هیجان انگیر خواهد بود. همچنین خلاصه‌ای هم از این قسمت منتشر شده است که به این شرح است:

ادی براک در بزرگ‌ترین چالش زندگی خود قرار دارد اما نکته مهم این است که او در این مسیر سخت و طولانی تنها نیست.

این تمام چیزی است که از این قسمت منتشر شده است. همچنین خوب است بدانید کتاب کمیک Venom توسط دانی کیتس، ایبان کوئلو، جیزز آبورتوو و کلیتون کاولز تنظیم شده است. همچنین قسمت ۳۲ سری کتاب کمیک ونوم قرار است در تاریخ ۶ ژانویه ( ۱۷ دی ) توسط شرکت مارول کامیکس منتشر شود.

کتاب کمیک venom

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *