انتشار اطلاعات جدید از انیمه Devil May Cry

انتشار اطلاعات جدید از انیمه Devil May Cry

Resident Evil تنها IP کپکام نیست که سریال یا انیمه اسپین آف خود را دارد، زیرا انیمه Devil May Cry نیز توسط ناشر معرفی و اکنون جزئیاتی بیشتری از آن مشخص شده است. انیمه معرفی شده توسط کپکام Devil May Cry: The Animated Series نام دارد و طبق گفته «آدی شانکار» تهیه‌کننده آن فیلمنامه فصل اول از قبل نوشته شده است. شانکار پیش از این نیز تهیه‌کننده انیمه Castlevania در نتفلیکس بوده است و کیفیت آن باعث جلب اعتماد طرفداران به انیمه جدید می‌شود. او در مصاحبه خود با IGN اعلام کرد که فیلمنامه فصل اول تمام شده است و برای آن بسیار هیجان دارد.

 

انتشار اطلاعات جدید از انیمه Devil May Cry

 

با توجه به اینکه انیمه به تازگی معرفی شده است، شانکار در مورد جزئیات داستان آن چیز زیادی فاش نکرده است، البته حضور برخی شخصیت‌های بازی Devil May Cry مانند ویرجیل، لیدی و دانته در آن تایید شده است و گویا فصل اول، ۸ قسمت خواهد داشت. او در ادامه درباره همکاری خود با کپکام برای ساخت این انیمه گفت:

تمام تیم، چه از سمت مدیریت و سایر بخش‌های خلاق، بسیار حامی و مهربان بوده‌اند. کار کردن با کپکام و هیرویوکی کوبایاشی بسیار لذت بخش است.

انیمه Devil May Cry برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ توسط شانکار معرفی شده بود. همچنین او تا به امروز در تمام پروژه‌های خود رویکردی کاملا طرفدارپسندانه داشته است و انیمه Castlevania توسط بسیاری از نشریات به عنوان یکی از بهترین اقتباس‌ها از روی بازی‌های ویدیویی در تمام دوران مورد تحسین قرار گرفته است. شانکار همچنین در حال کار روی یک سریال انیمیشنی است که در دنیای پابجی اتفاق می‌افتد.

در انتها می‌توان عنوان کرد که ظاهرا این انیمه در اوایل سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد و البته هنوز تاریخ انتشار آن به صورت دقیق اعلام نشده است.

منبع

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *