سال بعدی بازیگر جدید جیمزباند انتخاب خواهد شد

سال بعدی بازیگر جدید جیمزباند انتخاب خواهد شد

دنیل کریگ، بازیگر مامور ۰۰۷ یا جیمز باند دیگر این نقش را بازی نخواهد کرد و فیلم No Time to Die آخرین فیلم او در نقش جیمز باند محسوب می‌شود. برهمین‌اساس از مدت‌ها پیش شایعات و اخبار مختلفی پیرامون بازیگر بعدی نقش مامور ۰۰۷ به گوش می‌رسد. حالا باربارا براکلی، تهیه‌کننده‌ مجموعه جیمز باند در مصاحبه‌ای اعلام کرده آن‌ها پیش از سال ۲۰۲۲ پروسه انتخاب بازیگر بعدی جیمز باند را آغاز نخواهند کرد. او در مصاحبه با رادیو بی‌بی‌سی این خبر را اعلام کرد و به شوخی اضافه کرد که در این مدت مشغول انکار خروج دنیل کریگ از نقش جیمز باند بوده است.

 

سال بعدی بازیگر جدید جیمزباند انتخاب خواهد شد

باربارا براکلی، تهیه‌کننده ۰۰۷ ادامه می‌دهد: «می‌خواهیم دنیل دوران جشن و تجلیل [پسافیلم] خود را داشته باشد.» او اضافه می‌کند «از سال بعد راجع به آینده فکر خواهیم کرد.» مایکل جی. ویلسون، دیگر تهیه‌کننده‌‌ی سری فیلم‌های جیمز باند نیز در این برنامه براکلی را همراهی می‌کرد. ویلسون اضافه کرد دنیل کریگ «جای پای بزرگی را برای پر کردن» باقی گذاشته است. براکلی همچنین در بخشی دیگر صحبت‌های خود درباره امتناع دنیل کریگ از پذیرفتن نقش جیمز باند می‌گوید:

«او می‌دانست که پذیرفتن این نقش زندگی‌اش را تغییر خواهد داد، اتفاقی که به وضوح روی داده است.» وی همچنین در تمجید از نقش آفرینی دنیل کریگ در نقش جیمز باند چنین گفت: «او برای ما این فرصت را به ارمغان آورد که به کاوش زندگی احساسی باند بپردازیم، [این فرصت را محیا کرد] که به عمق [مسائل شخصی] و پیچیدگی‌های شخصیت بزنیم.»

در خلال مصاحبه‌ی مذکور همچنین درباره نقش فیبی والتر بریج در پروسه نگارش فیلم سؤال شد. ویلسون در این‌باره توضیح داد که او نقش به‌سزایی در نگارش فیلم داشته است. وی اضافه کرد «او برای چندین شخصیت دیدگاه جالبی را به ما ارائه کرد. اینکه از او به‌عنوان نویسنده‌ای مونث یاد کنیم ناعادلانه است… او سهم به‌سزایی در کل پیرنگ فیلم داشته است.» توضیح آنکه منظور ویلسون از نویسنده‌ای مونث احتمالا فیلمنامه‌نویسی است که فقط برای شخصیت‌های زن می‌نویسد.

 

منبع: ددلاین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *