سریال فلش: سیکادا میخواهد شهر مرکزی را نابود کند

هشدار اسپویل

این مقاله شامل اسپویلرهای مهمی از قسمت آخر سریال The Flash یعنی “Gone Rogue”، میباشد.

تیم Flash در نهایت توانستند نقشه پنهان Cicada را کشف کنند. در Gone Rogue، که آخرین قسمت منتشر شده از سریال The Flash است، تیم Flash متوجه شدند که گریس می خواهد از یک نسخه ناموفق از درمان سیسکو برای کشتن تمام metahuman ها در شهر مرکزی استفاده کند.

پس از اینکه گریس در آزمایشگاه Icicle در قطب شمال شکست خورد، کایتلین و رالف به آنجا رفتند تا ببینند چه اتفاقی افتاده است. اما آنها متوجه شدند که گریس نمونه اولیه Cisco برای درمان metahuman را سرقت کرده است. این درمان عملکرد مناسبی نداشته است و در صورت استفاده پیامدهای مرگباری برای هر کسی که از آنها استفاده کند به همراه دارد.

سیکادا سریال فلش

در قسمت جدید سریال فلش چه اتفاقی می‌افتد؟

کیتلین به سیسکو می‌گوید: “ما فهمیدیم که چه چیزی از آزمایشگاه پدرم ربوده شده است: نمونه اولیه درمانی که شما آن را ساخته اید.”

سیسکو گفت، “آنها فقط نمونه های اولیه نیستند.” “آنها نسخه ناموفق از درمان هستند. اگر یک metahuman به روش غیر صحیح آنها را مصرف کند، خواهد مرد

شرلوک میگوید “Cicada یک ویروس کشنده در دست دارد.”

رالف خاطر نشان میکند: “به همین دلیل است که او اسپری را به سرقت برده است. “با استفاده از اسپری او می تواند ویروس را گسترش دهد.”

شرلوک تأیید مکیند “او درمان را تسریع کرده است.”

بری با نگرانی میگوید: “سیکادا همه metahuman ها را در شهر خواهد کشت.”

به این ترتیب، گریس روش و وسیله مناسب برای کشتن تمام متاانسان‌ها در شهر مرکزی را در اختیار دارد.. از آنجایی که خود او نیز metahuman است، احتمالا قصد ندارد نهایتا زنده بماند. با این حال، ورژن جوان تر او با خیال راحت در خارج از شهر در حال زندگی است. این بدان معنی است که او می تواند به مدت زمان طولانی به زندگی  ادامه دهد و رشد کند سیاتا شود و سپس این نسل کشی را مرتکب شود.

در نتیجه، تیم فلش همه metahuman ها را به اداره پلیس مرکزی می فرستد. همانطور که در بخش پروموی قسمت بعدی فلش “دختر با رعد و برق قرمز” مشاهده می شود، این امر می تواند به شدت بر سرنوشت metahuman ها تأثیر بگذارد. با آوردن همه metahuman ها به یک مکان، ممکن است فقط کار Cicada ساده‌تر شود.

سریال فلش

سریال فلش

سریال The Flash در واقع یک اسپین آف از سریال «پیکان Arrow» می باشد. داستان این سریال در مورد “بری آلن” است. بری بعد از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتاب دهنده به کما می‌رود. چند ماه بعد از کما بیرون می‌آید و متوجه سرعت و قدرتی عجیب درون خود می‌شود که این امکان را به او می‌دهد تا در سنترال سیتی مثل یک فرشته‌ی نگهبان که قابل رویت نمی‌باشد، حرکت کند. تنها دوستان بری می دانند که او تبدیل به سریعترین مرد زنده جهان شده است. در ادامه داستان او متوجه میشود که تنها کسی نیست که در که این قدرت فراانسانی را به دست آورده و افراد دیگری نیز با چنین قدرتی وجود دارند اما در راه درستی از آن استفاده نمیکنند. بنابراین “بری آلن” با آزمایشگاه استار همکاری میکند و مامور می‌شود تا شهر را از خطراتی که آن را تهدید می‌کند نجات دهد.

این اپیزود از سریال فلش دیروز (سه شنبه) به نمایش درآمده است. ستاره هایی که در این قسمت فلش بازی میکنند شامل گرانت گاستین، کاندید پاتون، کارلوس والدز، دانیل پانداکر، تام کاوانو، جسی ل. مارتین، دانیل نیکولت، هارتلی ساویر و جسیکا پارکر کندی هستند.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوش آمدی غریبه! این یک متن نمونه برای جعبه شعار خارق العاده شماست! این متن رو به سلیقه خودت تغییر بده!