سریال WandaVision و نامزد شدن جایزه گرمی

سریال WandaVision و نامزد شدن جایزه گرمی

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال WandaVision به موفقیت جدیدی دست پیدا کرده است. به‌تازگی نامزدهای جوایز گرمی در سال ۲۰۲۲ اعلام شده است که در بین نامزدها می‌توان نام سریال وانداویژن را نیز مشاهده کرد. درواقع آهنگ Agatha All Along که آهنگ شخصیت شرور سریال بود، نامزد دریافت جایزه بهترین متن ترانه برای رسانه تصویری جوایز گرمی ۲۰۲۲ شده است. همچنین سریال WandaVision درواقع اولین سریالی است که طی ۸ سال گذشته نامزد دریافت چنین جایزه‌ای می‌شود.

آهنگ All Eyes On Me اثر بو برنهام از برنامه Inside، آهنگ All Eyes On Me از فیلم مستند P!NK: All I Know So Far، آهنگ Fight For You از فیلم Judas and the Black Messiah، آهنگ Here I Am (Singing My Way Home) از فیلم Respect و آهنگ Speak Now از فیلم One Night in Miami، از دیگر رقیبان آهنگ Agatha All Along در این بخش از جوایز گرمی هستند.

 

سریال WandaVision و نامزد شدن جایزه گرمی

 

البته مارول پیش از این در مراسم گرمی ۲۰۱۹ نیز با ترانه All the Stars از فیلم Black Panther نامزد دریافت جایزه بهترین متن ترانه برای رسانه تصویری شده بود که درنهایت ترانه Shallow اثر لیدی گاگا از فیلم A Star Is Born این جایزه را دریافت کرد. پیش از این سریال WandaVision موفق شده بود سه جایزه در بخش فنی جوایز امی دریافت کند، اما در بخش اصلی با وجود نامزدی متعدد نتوانست جایزه‌ای دریافت کند.

متن ترانه Agatha All Along توسط کریستن اندرسون لوپز و رابرت لوپز نوشته و توسط کاترین هان، بازیگر آگاتا هارکنس اجرا و خوانده شد. این آهنگ در قسمت هفتم سریال WandaVision که Breaking the Fourth Wall نام داشت، برای اولین‌بار پخش شد که در طول آن شاهد فعالیت‌های شرورانه آگاتا در دنیای خلق شده واندا بودیم. البته این پایان کار آگاتا هارکنس نیست و مارول استودیو مدتی پیش ساخت سریال Agatha: House of Harkness با بازی کاترین هان برای دیزنی پلاس را تایید کرد.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *