قرارداد تاریخی دیزنی و فاکس به چه معناست؟

امپراطوری دیزنی رو به بزرگتر شدن است

این کمپانی اعلام کرد که فاکس را خریداری کرده و حق نشر شخصیتهایی مانند ایکس من ,سیمپسونز و شبکه های مانند اف-ایکس متعلق به آنهاست.
اما شبکه هایی مانند فاکس اسپورتز شامل این قرارداد نخواهند بود.

این اتفاقی بزرگ است.شاید بزرگترین اتفاق در صنعت سرگرمی.حال سوالهایی هست که باید جواب داده شوند.این قرارداد به تازگی انجام شده و اطلاعات زیادی در دسترس نیست.ولی این نتیجه تلاش ماست در بررسی جزئیات این اتفاق بزرگ.

این قرارداد چه تاثیری بر فیلمها خواهد داشت؟

این رایج ترین سوال است.دیزنی حالا مالک شخصیت هایی مثل ایکس من دد پول و چهار شگفت انگیز خواهد بود. اما این را به خاطر داشته باشیم که دیزنی همیشه برای سرگرمی در رده سنی نوجوان و کودک برنامه ریزی میکند.در همین راستا شاید شاهد برخورد کاراکتر های چهار شگفت انگیز و ایکس من با اونجرز باشیم!

احتمال پیوستن ددپول به این جمع کم به نظر میرسد.با توجه به ردی سنی آر برای این فیلم بعید است که این شخصیت به بقیه اضافه گردد.
حتی احتمال وقوع فیلمی با حضور اسپایدر من و ددپول هم با توجه به سیاست های تجاری دیزنی بعید به نظر میرسد.

آیا دیزنی مالکت تمامیت فاکس خواهد بود؟

خیر.آنها استودیو های قرن ۲۱ فاکس در فیلم و تلویزیون را در اختیار خواهند داشت اما مالکیت مطلق فاکس با آنها نخواهد بود.

فاکس چه بخشهایی را هنوز در اختیار خواهد داشت؟

سوال خوبی ست. آنها برنامه های زنده فاکس,ورزش,اخبار و ایستگاه های تلویزیونی شان را همچنان در اختیار خواهند داشت.

آیا سیمپسنز زیر نظر دیزنی دستخوش تغییر خواهد شد؟

احتمالاْ خیر.دیزنی خواهان مالکیت این مجموعه بود و بعید به نظر میرسد که در مسیر ساخت روزانه آن دخالت داشته باشد و سود مد نظر خود را از بهترین مجموعه فاکس استخراج خواهد کرد.

در هر صورت کنار هم قرار گرفتن شخصیت هایی که سالها از حضور آنها بر پرده سینما لذت بردیم خبر خوب و خوشحال کننده ای ست.تصور حضور “حضور ولورین”در کنار “کاپیتان آمریکا” و یا “چهار شگفت انگیز” در کنار انتقامجویان.
البته که شاید برای وقوع این آخری در “جنگ بینهایت” دیر شده باشد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.