نسخه جدید BioShock سبک متفاوتی دارد

سه‌شنبه 24 فروردین , 1400

مجموعه‌ی بایوشاک شامل سه بازی است که همگی موفقیت‌های زیادی کسب کرده و تحسین مخاطبان و منتقدان را برانگیخته‌اند.

نسخه جدید BioShock سبک متفاوتی دارد

آخرین بازی این مجموعه در سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه شد ولی بعد از آن دیگر خبری از بایوشاک نبود تا اینکه در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام شد که نسخه‌ی چهارم BioShock از سال ۲۰۱۷ در دست ساخت بوده است. وظیفه ساخت BioShock 4 برعهده‌ی استودیوی Cloud Chamber است که زیر مجموعه ۲K محسوب می‌شود. در حال‌حاضر اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست ولی آگهی‌های استخدامی که منتشر شده‌اند‌ به جزئیاتی اشاره می‌کنند که می‌تواند مسیری را که ۲K برای BioShock 4 مدنظر دارد تا حدودی مشخص کند.

اخیرا آگهی استخدامی برای موقعیت یک نویسنده ارشد در استودیوی Cloud Chamber منتشر شده است که طبق آن شخص موردنظر در ساخت یک اثر جدید نقش خواهد داشت.

همچنین سایت PCGamesN متوجه شده که این استودیو به‌دنبال «شخصی که بتواند در یک قالب جهان‌باز داستان‌های تاثیرگذار و شخصیت محور بنویسد» است. این موضوع می‌تواند نشان‌دهنده تصمیم ۲K برای ساخت نسخه‌ی چهارم بایوشاک به‌صورت جهان‌باز باشد. در سایر آگهی‌های منتشرشده به حالت سندباکس و انتخاب دیالوگ‌ها هم اشاره شده است.

بازی BioShock 4 هنوز به‌صورت رسمی اعلام نشده است و می‌تواند با نام دیگری معرفی شود. همچنین با‌توجه‌به سابقه‌ی درخشان مجموعه بایوشاک می‌توان از جدیدترین نسخه آن انتظار یک اثر خیلی خوب را داشت.

منبع: گیمینگ بولت

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *