نیک فیوری و ماریا هیل در انتقامجویان ۴

تصویر های جدیدی از که از فیلمبرداری انتقامجویان ۴ منتشر شده است نشان دهنده این است که نیک فیوری‌ (با بازی “سامویل ال جکسون”) و ماریا هیل (‌با بازی “کوبی اسمولدرز”) به دنیای سینمایی مارول باز میگردند.

“برادران روسو” که کارگردانی فیلم “کاپیتان آمریکا :‌ جنگ داخلی” را بر عهده داشتند در حال کمک به مارول برای شروع ساخت قسمت ۴ ام انتقامجویان هستند که قرار بود پشت به پشت فیلم “جنگ بینهایت” ساخته شود.

با اینکه ۷۶ شخصیت مختلف در جنگ بینهایت حضور دارند ولی نیک فیوری در این فیلم نخواهد بود.

بعد از نابودی “ش.ی.ل.د” در فیلم “کاپیتان آمریکا :‌سرباز زمستان” فیوری مخفی شده و مخفیانه برای “تونی استارک” کار میکند.

اما به هر حال هر دو شخصیت مد نظر ما در فیلم دوم انتقامجویان حضور داشتند.

حال فقط حضور اسمولدرز در قسمت سوم تایید شده است.

جکسون هم تایید کرد که در هیچکدام از فیلمهای دنیا مارول حضور ندارد جز فیلم کاپیتان مارول در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد اما شاید نظرش در این مورد تغییر کرده باشد.

تصاویر زیادی از فیلمهای پیش رو منتشر شده است که بیشترشان متعلق به فیلم کاپیتان مارول است.

در تصاویر این فیلم نیک فیوری چشم بند خود را به چشم ندارد.اما چشم زخمی او در تصاویر مشخص است.

 حال نکته جالب اینجاست که تصاویری هم از او منتشر شده چشم بند بر چشم دارد و مشخصا این عکس ها برای فیلم انتقامجویان ۴ است.

با توجه به اینکه او در قسمت سوم نیست شاید دلیل اینکه در فیلم چهارم حضور دارد شخصیت ماریا هیل باشد که او را بازگردانده است. در هر حال اون مامور مورد اعتماد فیوری ست و مرگ او در قسمت دوم کاپیتان آمریکا به کمک او صحنه سازی شد.

مثل همه اتفاقات دیگر استودیو های مارول برای فهمیدن این اتفاقات باید فقط و فقط صبر کنیم.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.