کتاب کمیک crossover با نویسندگی دانی کیتس معرفی شد.

یکشنبه 26 مرداد , 1399

در همایش اینترنتی کیمک کان، انتشارات ایمیج اولین اطلاعات از فصل اول مجموعه کمیک crossover را منتشر کرد.

کمیک crossover

چندی قبل، انتشارات ایمیج وعده‌ی انتشار یک مجموعه کمیک تازه به نویسندگی داتی کیتس و طراحی جف شاو را به هواداران وعده داده بود. وجود این دو هنرمند و نام crossover باعث شده بود تا هواداران ایده‌ها و حدس‌های بسیاری در این باره بزنند. برخی آن‌ را به رسم گذشته، گرد‌همایی معروف‌ترین شخصیت‌های انتشارات ایمیج می‌دانستند و برخی نیز آن را کراس اوری میان دو کمیک god country و redneck را داشتند. این دو مجموعه نیز با همکاری شاو و کیتس به وجود آمده بود. اما به نظر می‌رسد تمام این حدس و گمان‌ها نادرست بود و انتشارات ایمیج قول داده است تا حسابی غافلگیرمان کند.

در همایش اینترنتی کیمک کان، انتشارات ایمیج اولین اطلاعات از فصل اول مجموعه کمیک crossover را منتشر کرد. آنچه که بیش از همه چیز نظر مخاطبان را جلب می‌کند شباهت شخصیت‌های خلق شده به شخصیت‌های مارول و د‌ی‌سی است. از این رو شاید بتوان دلیل انتخاب نام کراس اور را برای این مجموعه دریافت. در ادامه به معرفی داستان و خلاصه‌ای از آنچه در مراسم گذشته است می‌پردازیم.

خالقین سری god country با عظیم‌ترین رویداد کمیکی سال به نام crossover گرد هم می‌آیند. انتشارات ایمیج مفتخر است اعلام کند تا بار دیگر دانی کیتس(نویسنده مجموعه)، جف شاو(طراح مجموعه)، دی کانیف ( به عنوان رنگ آمیز مجموعه) و جان جی.هیل( به عنوان حروف‌چین مجموعه) بار دیگر در کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا یک کتاب کمیک جدید و متحول کننده خلق کنند.

چه می‌شد اگر روزی یک رویداد تابستانه‌ی کمیک تمام مرزها را جا به جا می‌کرد و فراتر از انتظارها ظاهر می‌شد.تصور کنید هر آنچه که پیش از این تخیلی نامیده می‌شد حال به حقیقت تبدیل شود. پس مارا در این ماجراجویی حماسی که واقعیت مرده و هر چه فکر بکنید ممکن است همراهی کنید.

همچنین جف در ادامه نیز پیرامون انتشار این کمیک بسیار هیجان زده می‌باشد و گفته است:
من به شما در این کتاب کمیک توضیح می‌دهد که معنی کراس اور چیست و چه معنی برای من دارد.کمیک crossover ترسناک‌ترین کتاب کمیکی است که تا به حال قصد نوشتن آن را دارم. هم تیمی‌های من اینجا هستند تا من را در این راه کمک کنند تا در بهترین حالت و با جزئیات این دنیا را برای شما شرح دهم.

همچنین لازم به ذکر است که کمیک کراس‌اور از ماه نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

منبع: cbr

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *