لیام نیسون حاضر است که مجددا نقش کویی گان جین را بازی کند

حال که صحبت ها در مورد فیلم اختصاصی “اوبی وان کنوبی” شنیده میشود,لیام نیسون اعلام کرد که علاقه مند است مجددا نقش کویی کان را در فیلم مورد نظر ایفا کند.بعد از خرید “لوکاس فیلم” توسط “دیزنی” همه منتظر هستند تا اسپین آف های “جنگ ستارگان” را در سالهای پیش رو ببیند.”روگ وان” اولین فیلم این سری اسپین آف ها بود که مرتبط با خط اصلی داستان بود و شخصیت های جدیدی را معرفی کرد. اما به نظر میرسد که لوکاس فیلم علی رقم موفقیت این فیلم از نتیجه فیلم های اسپین اف نگران است.

گفته میشود فیلم “بوبا فت” و “یودا” در حال ساخت هستند و این فیلم روی “جابا” زوم کرده است. همین طور امسال شاهد فیلم اختصاصی “هان سولو” هستیم.البته که معلوم نیست چقدر باید برای دیدن فیلمهای اسپین آف منتظر باشیم ولی شایعات می گوید که فیلم اوبی وان در حال پیشرفت است و “ایوان مک گرگور” در حال مذاکره برای بازی در نقش اول فیلم است. داستان فیلم بین دو فیلم “انتقام سیت” و “امید تازه” است. حال صحبت هایی هم از بازگشت مربی اوبی وان مطرح است.
“یاهو موویز بریتانیا” نوشت که لیام نیسون گفته که علاقه دارد در فیلم اوبی وان که هنوز تایید نشده باشد. او همچنین گفت که اطلاعتی از ساخته شدن یا نشدن فیلم در دست ندارد‌:‌

“اولین بار است که چنین موضوعی را میشنوم,هیچ کس با من تماسی نگرفته,ولی این را میدانم که در جنگ ستارگان همه چیز ممکن است.در فیلم اول شخصیت من کشته شد.هم شما میدانید و هم من میدانم که جدای ها برمیگردند ولی تاکیید میکنم که تماسی برقرار نشده.خواهیم دید چه چیزی پیش خواهد آمد.”

همه میدانیم که جادوی جنگ ستارگان همه چیز را ممکن میکند و کویی گان هم از این قایده مستثنی نیست.
متاسفانه او در فیلم اپیزود اول کشته شد اما باز هم همه میدانیم که در دنیای جنگ ستارگان مرگ پایان همه چیز نیست. درست مثل یودا آناکین و اوبی وان کویی گان هم میتواند در فیلم ها دیده شود.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجموعشه کامل اسباب بازی

مجموعه کامل

اسباب بازی های با کیفیت

کیفیت بالا

هدیه و کادو تولد ارزان

قیمت مناسب

ارسال سریع اسباب بازی

ارسال سریع

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به صورت ۲۴ ساعت پذیرای ثبت سفارشات شما عزیزان می‌باشد | کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای کاری در اولین فرصت پردازش و ارسال می‌شوند | شماره تماس فروشگاه :‌ ۰۲۱۲۲۸۹۶۶۰۴

فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد به عنوان تخصصی ترین فروشگاه در زمینه اکشن فیگور٬ کمیک بوک٬ اسباب بازی٬ بازی های فکری٬ لگو و عروسک مجموعه ای بسیار عالی از انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی برای تمام سنین را در خود جای داده و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در فروشگاه اینترنتی نرد می‌توانید به سادگی برای خود خرید کنید و یا برای هر سلیقه ای عیدی٬ هدیه و یا کادو تولد مناسب بیابید.

فروشگاه اینترنتی نرد در راستای احترام به امنیت کاربران گرامی از ارتباط امن و کد شده (SSL) بهره جسته تا امنیت اطلاعات کاربران در بالاترین سطح ممکن فراهم باشد. همچنین با گذراندن کلیه مراحل احراز هویتی موفق به اخذ نماد الکترونیک دو ستاره گشته است که بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. پس آسوده خاطر در فروشگاه اینترنتی ایستگاه نرد خرید کنید.