جف جانز از برنامه‌های خود برای ادامه Batman Three jokers می‌گوید

دوشنبه 26 آبان , 1399

مینی سری Batman Three jokers یکی از سری‌های موفق است که محبوبیت بسیار زیادی دارد و توانسته است چیز‌های جدید و جالبی را در مورد افسانه بتمن فاش کند. همچنین روند و سیر آن به صورتی بوده است که اجازه بسط داستان بتمن را می‌دهد. همچنین باعث تغییرات بزرگی برای چندین شخصیت شده است.

جف جانز که مسئولیت نگارش این مجموعه موفق را برعهده داشت، به تازگی تایید کرده است که به جیسون فابوک دیدار داشته است و در مورد ادامه همکاری و بازگشت احتمالی یک دنباله جدید Batman Three Jokers گفت و گو کرده است. البته تا به امروز هیچ‌گونه جزئیاتی منتشر نشده است و اطاعات خاصی در دسترس نیست.

با این حال، جانز تایید کرد که آن‌ها برنامه‌هایی را برای ادامه ماجرا دارند، این نویسنده قرار است از اتفاقاتی که سری سوم و آخر مینی سری اول افتاده است نهایت استفاده را ببرند و یک داستان و ماجرا جدید را طراحی کنند. او در گفت و گو با مجله خبری CBR گفته است

من و جی، همین الان هم داستان جدیدی داریم تا برای مخاطبان تعریف کنیم اما در حال حاضر نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را ارائه کنیم و باید هواداران منتظر بمانند.

three jokers

پایان بندی‌هایی که در قسمت آخر Batman Three Jokers رخ داد، در‌های جدیدی را برای نگارش یک داستان و یک ماجرا جدید محیا کرده است که می‌تواند هر کدام از اجزای خانواده بتمن و جوکر را با ماجرا و چالش‌های جدیدی رو به رو می‌کند.

در روند و پایان‌ بندی‌های این مجموعه موفق، چیز‌های جالبی در مورد گذشته جوکر فاش شد و از طرف دیگر بتمن رازهایی درباره آنتاگونیست قدیمی خود داشت و درگیری او با جیسون تاد و در نهایت با باربارا گوردون باعث تغییرات بسیار جالب و گسترده‌ای شد. این تغییرات باعث شد تا در‌های جدیدی به روی نویسندگان این مجموعه گشوده شود و به حالتی باعث شد ایده‌های جدیدی به ذهن آن‌ها برسد.

تا به این لحظه، کمپانی دی‌سی هنوز به صورت رسمی نوشتن و انتشار دنباله Batman Three Jokers را تایید نکرده است اما با توجه به فروش بالا و موفقیت بسیار زیاد آن، احتمال نوشتن دنباله این مجموعه بسیار زیاد است.

جهت خرید کامیک Batman Three Jokers با فروشگاه ایستگاه نرد تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *