تاریخ اکران فیلم Chaos walking با بازی تام هالند اعلام شد

شنبه 29 آذر , 1399

چندی پیش لاینزگیت با انتشار اولین تریلر از Chaos Walking از تاریخ اکران آن خبر داد اما به تازگی تغییراتی در آن به وجود آمده است.

تاریخ اکران فیلم Chaos walking

دقیقا ماه گذشته بود که لاینزگیت تاریخ اکران فیلم Chaos walking با بازی تام هالند و دیزی ریدلی را اعلام کرد. طبق آنچه که گفته شده بود این فیلم قرار بود در تاریخ ۲۲ ژاونیه ۲۰۲۰۱ ( ۳ بهمن) اکران شود. حتی تریلری از فیلم Chaos Walikng نیز منتشر شد.

اما به تازگی و طبق آخرین اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد تاریخ اکران فیلم Chaos Walikng تغییر کرده است و قرار است در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱۰ ( ۱۵ اسفند ) اکران شود.

البته تاخیر این فیلم هم دور از انتظار نبود زیرا این روزها همه چیز تحت تاثیر ویروس کرونا و محدودیت‌های آن قرار دارد و سینماها نیز از این موضوع خارج نیستند. بسیاری از فیلم‌ها به امید بهبود شرایط در ماه مارس، تاریخ اکران خود را به تعویق انداخته اند و فیلم Chaos walking نیز به همین امید تاریخ خود را کمی عقب برده است.

داستان فیلم Chaos Walking

داستان این فیلم در مورد شخصی به نام تاد هیوت است و در اصل داستان زندگی او روایت می‌شود. او پس از آن که متوجه می‌شود راهی جز فرار از زادگاه خود ندارد با دختری به تام وایولا اید هم مسیر می‌شود. اما این دختر چندان مورد اعتماد تاد هیوت نیست و حتی او به سگ خود بیشتر از وایولا اید اعتماد دارد. داستان بیشر بر روی اتفاقات و حوادثی است که برای این دو اتفاق میفتد.

همچنین تریلری از این فیلم منتشر شده است که با نظر مثبت منتقدان و کاربران رو به رو شده است و آن را تبدیل به یکی از فیلم‌های مورد انتظار کرده است.

وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده داگ لیمان بوده است و فیلمنامه آن توسط پاتریک نس بازنویسی شده است.

تام هالند بازیگر مشهوری که بسیاری از ما او را به واسطه بازی در فیلم مرد عنکبوتی می‌شناسیم، در این فیلم در نقش تاد هیوت است و دیزلی رید در نقش وایولا اید ایفای نقش خواهد کرد.

از جمله بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می‌توان به مدس میکلسن ، دمیان بیچیر، کورت ساتر، نیک جوناس و دیوی اویلوو اشاره کرد.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *