قهرمان جدید شهر گاتهام در کمیک Batman معرفی شد

یکشنبه 30 آذر , 1399

قسمت جدید سری کتاب کمیک Batman قهرمان جدید شهر گاتهام را نشان می‌دهد. قهرمانی که قرار است فعالیت خود را بعد از رویداد هیجان انگیز Future State به صورت رسمی آغاز کند.

بتمن بعد از اینکه به همراه هارلی کویین و گوست میکر دستگیر شد توانست بلافاصله خود را آزاد کند. او بلافاصله بعد از آزاد شدن وارد نبردی سخت با گوست میکر، دشمن روزهای نخسین خود شد. درگیری با گوست میکر همان چیزی بود که همه انتظارش را داشتند اما در مورد پایان آن کسی نمی‌تواند نظری بدهد. درگیری بتمن با گوست میکر با شمشیر بود و آن‌ها حتی در این بین درگیری لفظی نیز با یکدیگر داشتند.

نبرد بین این دو تا زمانی ادامه داشت که بتمن شمشیر خود را رها کرد و گوست میکر نیز در ازای این کار گفت که شهر گاتهام را ترک می‌کند. اما در این حین بتمن از گوست میکر خواست تا در شهر گاتهام بماند. بتمن در طی مکالمه‌ی خود با گوست میکر به او گفت که چون دارد پیر شود نیاز به کسی دارد که شهر گاتهام پر مشغله را اداره کند. اما در ابتدا گوست میکر از این کار سرباز زد و گفت که من قرار نیست کارهای اشتباهی که انجام می‌دهی را متوقف کنم.

قهرمان جدید گاتهام

بتمن هم در ادامه داستان از گوست میکر خواست تا قهرمان جدید شهر گاتهام باشد. گوست میکر هم قبول این پیشنهاد را مشروط بر این کرد که از لباس ابرقهرمانانه بتمن که لوگو خفش روی آن هست، استفاده نکند. بتمن هم از این موضوع بدش نمیامد و آن را سریعا قبول کرد.

از طرف دیگر بتمن از او خواست تا در شهر گاتهام کسی را به قتل نرساند زیرا این کار آشوب در این شهر را بیشتر می‌کند و نباید از شکست در این زمینه بترسد. گوست میکر هم اعلام کرد که هیچ مشکلی با این موضوع ندارد و آن را کاملا قبول می‌کند.

در ازای آن بتمن هم موقعیتی را محیا می‌کند تا با ازای خانواده و دیگر عضوهای گروه آشنا شود و به این ترتیب باید انتظار حضور بیشتر گوست میکر را به عنوان قهرمان جدید گاتهام در کتاب‌ کمیک Batman داشته باشیم.

قهرمان جدید گاتهام

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *