کتاب کمیک Karmen توسط شرکت ایمیج کامیکس معرفی شد

یکشنبه 30 آذر , 1399

کتاب کمیک karmen ، جدیدترین کتاب کمیک شرکت ایمیج کامیکس از گیلم مارچ است که به تازگی معرفی شده است. این کتاب در مورد دختری است که اقدام به خودکشی می‌کند و پس از آن با یک فرشته عجیب و غریب آشنا می‌شود.

در جدیدترین اخبار منتشر شده از دنیای کمیک، کتاب کمیک Karmen جدیدترین اثر شرکت ایمیج کامیکس است که قرار است به زودی عرضه شود. تمامی تصاویر و خط داستانی این کتاب توسط گیلم مارچ طراحی و نوشته شده است و قرار است برای اولین بار به زندگی پس از مرگ پرداخته شود. گیلم مارچ نیز یکی از بهترین طراحان کتاب کمیک است و در کتاب‌های Catwoman ، batman و هارلی کویین حضور داشته است.

این سری کتاب کمیک قرار است تنها در یک شماره و در پنج فصل منتشر شود و در مجموع کتاب کمیک کوتاهی است. گیلم مارچ نیز در طی گفت و گویی درباره کتاب کیمک Karmen اینطور گفته است:

Karmen یک داستان کوتاه درباره‌ این است که چه چیزهایی برای ایچاد تغییر در زندگی لازم است. بعد از ۶ سال کار کردن بر روی این مجموعه بالاخره به این نتیجه رسیدم که می‌توان آن را برای مخاطبان عرضه کنم زیرا به پختگی لازم رسیده است. همچنین من خود را برای نوشتن این کتاب در هیچ فشاری قرار ندادم زیرا معتقدم یک نویسنده زمانی که در تنگنا باشد نمی‌تواند آنطور که باید بدرخشد. اگر شما من را با آثار ابرقهرمانی می‌شناسید با خواندن کتاب کمیک کارمن شگفت زده خواهید شد.

داستان کتاب کمیک Karmen

داستان کتاب کارمن درباره دختری جوان به نام کاتالینا است که دست به خودکشی می‌زند و از همان زمان یک فرشته عجیب و غریب به نام کارمن همراه او می‌شود و سعی می‌کند او را زیر بال و پر خود بگیرد.  کارمن با فرشته‌هایی که می‌شناسیم متفاوت است. او یک چهره نورانی و یا ظاهری نامرئی ندارد بلکه در قالب یک پیرزن است . داستان این کتاب دقیقا از همینجا و از همراهی کاتالینا و کارمن شروع می‌شود. همچنین تصاویری از این کتاب نیز منتشر شده است که می‌توانید از طریق این لینک آن‌ها را مشاهده کنید

 

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *