کتاب کمیک Batman Urban Legends توسط دی سی کامیکس معرفی شد

سه‌شنبه 2 دی , 1399

کتاب کمیک Batman Urban Legends جدیدترین کمیک از شرکت دی سی کامیکس است که قرار است به زودی معرفی شود. این کتاب کمیک به حوادث پس از رویداد بزرگ Future state اشاره دارد.

در حال حاضر بسیاری از افرادی که علاقه به دنیای کمیک دارند، منتظر هستند تا ببینند رویداد بزرگ future state چه تاثیرات و تغییراتی در این مجموعه به وجود خواهد آورد و چه کسانی قرار است معرفی و قهرمانان جدید باشند. هر چند که تا همین الان هم برخی از خبرهای منتشر شده نشان از قهرمان‌های جدید پس از رویداد بزرگ future state دارد.

کتاب کمیک batman urban legends

کتاب کمیک Batman urban legends

شوالیه تاریکی و یا همان شخصیت معروف بتمن هم از این قضیه مستثنی نیست و قرار است کتاب کمیک Batman Urban Legends که به دوران پس از future state تعلق دارد به زودی توسط شرکت دی سی کامیکس منتشر شود. این طور که به نظر می‌رسد انتشار این کتاب از ماه مارس آغاز خواهد شد و یک تیم بسیار خلاق بر روی کتاب بتمن اوربان لجندز قرار است کار کنند تا اتفاقات شهر گاتهام را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشند. همچنین شش قسمت ابتدایی این عنوان قرار است حول محور بتمن با رد هود بچرخد. نوشتن داستان این قسمت‌ها برعهده چیپ زدارسکی و طراحی تصاویر هم بر عهده ادی باروز خواهد بود.

داستان از این قرار است که جیسون تاد یا همان رد هود به داروی بزرگی دست پیدا می‌کند و در شهر گاتهام دست به دست می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود تا در یک شب بتمن تصمیم به دستگیری او بگیرد. علاوه بر آن، قرار است یک داستانی از نویسنده مجموعه future state grifters به نام متیو روزنبرگ و همچنین هنرمندی به نام رایان بنجامین داشته باشد. داستانی که قرار است قسمت ۱۰۱ سری کتاب کمیک Batman را ادامه دهد.

کمیک batman urban legends, کمیک بوک batman urban legends

بتمن در این مجموعه به دنبال این است که به انگیزه‌های واقعی شرکت هیلو دست پیدا کند و اصل ماجرا را کشف کند و همانطور که حدس می‌زنید باید شاهد نبرد بتمن و گریفتر باشیم. یک خط داستانی دیگر مربوط به قبل از کتاب کمیک هارلی کویین است و مربوط به زمانی است که او به گذشته‌ی پیچیده پویزن آیوی رسیدگی کند.

سری کتاب کمیک batman urban legends قرار است با فرمت پرستیژ و از روز سه شنبه ۱۶ مارس ۲۰۲۱ عرضه شود. طراحی جلدهای اصلی آن بر عهده هیچام هاچی و جلدهای دیگر بر عهده دیوید فینچ و کیل نگو است.

محصولات مرتبط

۱ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *