ساخت فصل سوم سریال His Dark Materilas تایید شد

چهارشنبه 3 دی , 1399

شبکه HBO و BBC به صورت رسمی خبر ساخت فصل سوم سریال His Dark Materials را تایید کردند. همچنین قرار است این فصل، فصل آخر این سریال باشد.

فصل سوم سریال his dark materials

هفته گذشته فصل دوم سریال His Dark Materials به پایان رسید و با اینکه پیش از این سازندگان ساخت فصل سوم را اطلاع داده بودند اما به طور رسمی تایید نشده بود. اما به تازگی دو شبکه HBO و BBC که برای ساخت این سریال با یکدیگر همکاری می‌کنند، تایید کرده‌اند که فصل سوم این سریال در دست ساخت است و قرار است تمام اتفاقات و بخش‌های داستان این سریال به پایان برسد. هر چند با توجه به روند اتفاقات در فصل دوم این موضوع به دور از انتظار هم نبود. به گفته سازندگان این اثر در فصل سوم سرنوشت لایرا و دیگر شخصیت‌های سریال مشخص خواهد شد.

سریال His Dark Materials اقتباسی لایو اکشن از رمانی به همین نام از فیلیپ پولمن است و فصل سوم این سریال قرار است بر اساس رمان سوم که The Amber Spyglass نام دارد ساخته شود.

اگرچه قسمت‌های ابتدایی سریال His Dark Materials با استقبال خوب بینندگان دنبال شد اما در ادامه نتوانست آنطور که باید و شاید دیده شود و در نهایت بسیاری این اثر را یک اقتباس ناامید کننده دانستند

همچنین تاریخ انتشار فصل سوم این سریال مشخص نشده است و تنها ساخت فصل پایانی تایید شده است. همچنین جک تورن که وظیفه کارگردانی و ساخت این سریال برای فصل‌های یک و دو را داشته است، به نظر می‌رسد برای ساخت فصل سوم نیز برگردد و سریال را خود تمام کند.

دافنه کین، لین-منوئل، میرندا، اندرو اسکات، جیمز مک آووی، روث ویلسون، کلارک پیترس، ویل کین، آن-ماری داف، جیمز کازمو، امیر ویلسون، لیا ویلیامز، روتا گدمینتاس، گری لوئیس، لوسی مساماتی، لوین لوید از جمله بازیگرانی هستند که در سریال His Dark Materials حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. با این حال هنوز بازیگران فصل سوم و پایانی این سریال مشخص نیستند.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *