دی سی در ماه نوامبر Composite Batman/Superman را معرفی خواهد کرد

سه‌شنبه 28 مرداد , 1399

کتاب کمیک batman/superman توسط DC COMICS منتشر شده است. این کتاب کمیک دارای دو شخصیت محبوب بتمن و سوپر است. این کتاب کمیک در سال ۲۰۰۳ به حالت بروزرسانی بر کتاب کمیک Word finest منتشر شد.

composite batman/superman دی سی

بعد از اینکه بهترین‌های دنیای برینیاک شکست دادند، حالا قهرمانان باید با اخرین نسخه از یک شخصیت شرور که ترکیبی از بتمن و سوپرمن است رو به رو بشوند.

در ماه نوامبر امسال قرار است یک شخصیت شرور که متعلق به زمان نقره‌ای در کتاب کمیک batman/superman ظاهر شود. این شخصیت با ویژگی و حالات مدرن به این کتاب اضافه خواهد شد.

این شخصیت این بار با برینیاک شرور پیوند خورده است و کسی جز composite batman/superman نیست.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، شرکت دی سی در طی مصاحبه خود گفته است که قسمت چهاردم مجموعه batman/superman در ماه نوامبر منتشر می‌شود. این کتاب کمیک توسط جاشوآ ویلیامسون ومکس رینر خلق شده است.

بعد از اینکه بهترین‌های جهان با برینیاک در پایگاه او برخورد کردند، اتفاق عجیبی افتاد. به واسطه هوش مصنوعی که در پایگاه وجود داشت بعد از برخورد این دو ابرقهرمان با یکدیگر آن‌ها باهم ادغام شدند و تبدیل به یک موجود ترسناک و شروری شدند. تنها کسانی که می‌توانند آن‌ها را از این حالت هیولایی نجات دهند و مانع از گسترش آن شوند و این دو ابرقهرمان را به حالت عادی برگردانند استیل و بت وومن هستند.

در ادامه به بررسی و خلاصه این رویداد جذاب می‌پردازیم:

Composite batman/superman وارد می‌شود! شوالیه تاریکی و مرد پولادین داخل پروتکل کشنده برینیاک گیر افتاده‌اند. همچنین در این حین، هوش مصنوعی نیز کار خود را انجام می‌دهد و می‌خواهد با آن‌ها ادغام شود.ادغام جدید و مرگباری که با بهترین‌ها دنیا انجام گرفته و صد دارد با نام برینیاک هرج و مرج بزرگی به راه بیندازد. حالا استیل و بت وومن هستند که می‌توانند شرایط را به حالت گذشته بازگردانند. آیا آن‌ها در این راه موفق خواهند شد.

منبع : cbr

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *