شخصیت شرور فصل جدید سریال Dexter مشخص شد

دوشنبه 22 دی , 1399

شخصیت شرور فصل جدید Dexter به تازگی مشخص شده است.

شخصیت شرور فصل جدید Dexter

به دنبال اعلام ساخت فصل جدید سریال دکستر، حالا اطلاعاتی راجع به شخصیت شرور این فصل منتشر شده است که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

همانطور که می‌دانید ساخت فصل جدید سریال Dexter تایید شده است و اطلاعات جدیدی از آن هم منتشر شده است. در یکی از اطلاعات منتشر شده اشاره به شخصیت شرور آن با بازی کلنسی براون دارد. کلنسی براون قرار است در این فصل مقابل شخصیت دکستر با بازی مایکل سی هال قرار گیرد.

کلنسی براون در فصل جدید دکستر ایفای نقش شخصیتی به نام کورت کالدول را برعهده دارد. این شخصیت شهردار غیر رسمی شهر کوچکی به نام آیرون لیک است و شخصیت شرور اصلی‌ فصل جدید Dexter محسوب می‌شود که در برابر این قاتل سریالی قرار می‌گیرد.

کورت کالدول راننده ماشین‌های سنگین، صاحب چند اتوبوس و کامیون و یک ایستگاه محلی است. شخصیت این فرد بسیار محبوب است و تقریبا همه افراد از او راضی هستند و او را دوست دارند. اما کالدل به یک چیز معروف است و آن این است که اگر کسی به او بدی کند و یا به خانواده او آسیب وارد کند،کارش ساخته است و باید منتشر انتقام از سوی کالدول باشد.

شبکه شوتایم که مسئولیت پخش این سریال را برعهده داشت، ساخت فصل جدید Dexter را تایید کرد و اعلام کرد که پاییز سال ۲۰۲۱ را زمان پخش آن در نظر گرفته است. فصل جدید داستان هشت سال بعد از پایان سریال را روایت می‌کند. پایانی که در آن دکستر مرگ خود را جعل کرد و خود را به نقطه‌ای دور تبعید کرد تا به عنوان چوب بر زندگی خود را ادامه دهد.

کلاید فیلیپس در مصاحبه‌ای با برنامه TV’s Top 5 رسانه هالیوود ریپورتر گفته است که فصل جدید سریال دکستر فصل پایانی آن نیست، بلکه فرصتی که بتوان برای فصل پایانی زمان بیشتر گذاشت تا بتوان جمع بندی قابل قبولی به مخاطبان ارائه کرد.

کلاید فیلیپس به همراه مایکل سی هال به همراه پارکو سیگا، جان گلدوین، سارا کولیتون، بیل کارارو و اسکات رینالدز تهیه کنندگان اجرایی فصل جدید دکستر محسوب می‌شوند. همچنین پارکوس سیگا وظیف کارگردانی ۶ قسمت از ۱۰ قسمت این فصل را برعهده دارد.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *