فیلم Deadpool 3 با درجه سنی بزرگسال اکران خواهد شد

سه‌شنبه 23 دی , 1399

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در محاصبه خود تایید کرد که اتفاقات فیلم Deadpool 3 قرار است در دنیای مارول جریان داشته باشد و همچنین درجه نسی فیلم نیز بزرگسال خواهد بود.

فیلم ددپول 3

اواخر آبان ماه بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مارول استودیو ساخت فیلم Deadpool 3 را  رسما آغاز کرده است و برای اینکار وندی میلینیو و لیزی میلینیو که در دنیای سینما ملقب به خواهران مولینیو هستند را استخدام کرده است. این دو پیش از این وظیفه نوشتن فیلمنانه برگری باب را برعهده داشتند. همجنین رایان رینولدز برای بازی در نقش Deadpool در این فیلم باز خواهد گشت.

با وجود این اطلاعات، بسیاری منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این فیلم در برنامه Investor Day که ماه گذشته برگزار شد، بودند که البته مارول از این کار خود داری کرد و هیچ صحبتی از سومین قسمت فیلم سینمایی موفق Deadpool   زده نشد.

حال در جدیدترین اخبار منتشر شده از فیلم Deadpool 3، کوین فایگی اطلاعات جدیدی از این فیلم منتشر کرده است. فایگی تایید کرد که ددپول ۳ در دنیای مارول جریان خواهد داشت و درجه سنی بزرگسال یعنی R را به خود اختصاص داده است و به همین منظور باید شاهد صحنه‌های اکشن و البته خشن در این فیلم باشیم.

او در ادامه تایید کرد که روند نوشتن فیلمنامه این مجموعه به خوبی پیش می‌رود اما مراحل فیلمبرداری آن سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. فایگی در مصاحبه خود گفت:

درجه سنی فیلم بزرگسال خواهد بود و روند نوشتن فیلمنامه نیز به خوبی پیش می‌رود و رایان نیز بر این موضوع نظارت دارد. البته همانطور که می‌دانید رایان یک بازیگر بسیار موفق است و بسیار پر کار شده است به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم فیلمبرداری آن را از سال ۲۰۲۲ آغاز کنیم.

ما برای تولید فسمت سوم این فیلم بسیار هیجان زده هستیم. ددپول یک شخصیت متفاوت و عجیب در MCU خواهد بود و رایان هم به خوبی می‌تواند آنچه را که اننتظار داریم در معرض نمایش قرار دهد.

پیش از این فیلم Deadpool بیش از ۷۸۳.۱ میلیون دلار و Deadpool 2 بیش از ۷۸۵ میلیون دلار در جهان فروش داشته است. با این حال اطلاعات بیشتری از فیلم Deadpool 3 منتشر نشده است و تاریخ اکران دقیقی برای آن تعیین نشده است.

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *