شورآنر سریال Gotham PD، اسپین آف فیلم The batman مشخص شد

چهارشنبه 24 دی , 1399

سریال Gotham PD که قرار است اسپین آف فیلم The Batman باشد به تازگی شورآنر خود را پیدا کرده است. در ادامه با فروشگاه اکشن فیگور نرد استیشن همراه باشید.

شورآنر gotham pd

ماه آبان امسال بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ترنس وینتر، سازنده سریال Gotham PD از این مجموعه انصراف داده است و از آن جدا شده است. با انتشار این خبر، بسیاری بر این باور بودند که این پروژه ممکن است کنسل شود و یا ساخت آن به آینده موکول شود. اما به تازگی جو بارتون که سابقه ساخت سریال Girl/Haji را دارد، به عنوان شورآنر در Gotham PD انتخاب شده است. علاوه بر آن، تهیه کنندگی و نویسندگی این مجموعه را هم بر عهده گرفته است و جایگزین وینتر شده است. جو بارتون علاوه بر آثار ذکر شده، به عنوان نویسنده در سریال‌های دیگری چون Our World War، سریال Humans و سریال Troy: Fall Of City نیز حضور داشته است.

با مشخص شدن شورآنر Gotham PD روند ساخت این پروژه پس از دو ماه وقفه، دوباره از سر گرفته شده است. همچنین قرار است مت ریوز، کارگردان سریال The Batman به عنوان تهیه کنندخ اجرایی در این پروژه حضور داشته باشد.

داستان سریال Gotham PD

سریال Gotham PD که البته قطعی آن هم هنوز مشخص نشده است، در مورد اداره پلیس شهر گاتهام و اتفاقاتی که در آن جریان دارد، است. در این سریال شاهد حضور بتمن به عنوان یک فرد نقابدار معمولی هستیم که سعی می‌کند با فساد و جرم و جنایات شهر گاتهام مبارزه کند.

این سریال در مورد سال‌های اول حضور بتمن در شهر گاتهام است و می‌توان آن را پیش درآمدی بر فیلم The Batman دانست. البت در این سریال به این موضوع تاکید می‌کند که اداره پلیس شهر گاتهام دچار فساد شدیدی شده است و به سال‌ها پیش از اتفاقات فیلم و سریال بازمی‌گردد.

علاوه بر این موارد، سریال Gotham PD قرار است از نگاه یک پلیس فاسد روایت شود و در اصل شاهد نبرد این پلیس با روحش هستیم. حال با مشخص شدن شورآنر Gotham PD می‌توانیم منتظر اطلاعات و جزئیات بیشتر از روند داستانی و تاریخ اکران آن باشیم

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *