سریال Game of Thrones به عنوان بهترین سریال قرن ۲۱ انتخاب شد

دوشنبه 13 مرداد , 1399

در یک نظر سنجی مردمی، سریال Game of thrones توانست عنوان بهترین سریال قرن ۲۱ را کسب کند. این سریال بالاتر از سریال‌هایی مانند breaking bad  و Chernobyl توانست این عنوان را کسب کند.

سریال درام و تخیلی بازی تاج و تخت یا همان Game of thrones که از آوریل ۲۰۱۱ (فروردین ۱۳۹۰) تا ماه می ۲۰۱۹ (اردیبهشت و خرداد ۱۳۹۸) از شبکه HBO در حال پخش بود توانست لقب بهترین سریال قرن ۲۱ را بدست بیاورد.

Game of thrones از یک رمان داستانی که به دست جرج آر آر مارتین نوشته شده بود، اقتباس شده است. در این سریال شاهد شخصیت‌های باورپذیری هستیم که به لطف کارگردانی و بازیگرانی خوبی که دارد توانسته به بهترین سریال قرن ۲۱ از دیدگاه مردم تبدیل شود.

سریال game of thrones

از نظر منتقدین و علاقه‌مندان به این سریال فصل هشتم ضعیف‌ترین فصل این سریال بود. از نظر این افراد روند بسیار سریع و نامنظم فصل آخر باعث شده تا بر بسیاری از مسائل پرداخته نشود و فقط هدف تمام کردن سریال باشد. همچنین برخی بر این باور بودند بسیاری از شخصیت‌هایی که در طول سریال به آن‌ها پرداخته شده بود، در فصل پایانی سرانجامی نیافتند مشخص نشد آن‌ها چه شدند!

سریال GOT بهترین محصول تلویزیونی قرن بیست و یک لقب گرفت!

به گزارش Digital Spy سریال Game of thrones توانست بالاتر از سریال‌هایی مانند چرنوبیل و برکینگ بد لفب بهترین محصول تلویزیونی قرن بیست و یک را بگیرد. شاید در ابتدا این خبر شما را بسیار متعجب کند زیرا سریال‌هایی مانند برکینگ بد و یا چرنوبیل بر خلاف GOT در طول زمان پخش خود هرگز دچار افت نشدند و کاربران پیوسته از آن‌ها رضایت داشتند.

بازی تاج و تخت

بدون شک این عنوانی نیست که به خاطر پایان بندی نسبتا ضعیف خود از دست بدهد. این سریال جوایز متعددی را کسب کرده است و حتی بعد از پایان سریال نامزد کسب جایزه گرمی شد. همچنین فصل آخر این سریال در کنار تمام نقد‌های منفی که به آن شد توانست در انجمن صنفی کارگردانان آمریکا برای چندین جایزه نامزد شود و حتی برخی از آن‌ها را نیز به خود اختصاص داد.

با این همه سریال Game of Thrones به طور کلی استانداردهای فیلم سازی را تغییر داد. این سریال باعث شد تا این نوع ژانر مورد توجه قرار گیرد و راه را برای فیلم‌ها و سریال‌های بعدی هموار کند.

با وجود تمام نکات مثبت و منفی این سریال جزو یکی از بهترین‌ سریال‌های دوران طلایی تلویزیون قلمداد می‌شود و اهالی سینما و تلویزیون هرگز این سریال را از یاد نخواهند برد.

دیدگاه شما کاربران نرد در این زمینه چیست؟

منبع: screenrant

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *