داستان استن لی برای یک فیلم ابرقهرمانی چینی

یکشنبه 15 فروردین , 1400

داستان استن لی برای یک فیلم ابرقهرمانی چینی

به نظر می رسد بزودی باید شاهد فیلم سینمایی با داستان ابرقهرمانی براساس استن لی باید باشیم. جان هوو، کارگردان هنگ کنگی سینما به‌عنوان تهیه‌کننده در ساخت فیلمی براساس Monkey Master، ابرقهرمانِ چینی دست خواهد داشت. این ابرقهرمان شخصیت اصلی کمیکی نوشته استن لی فقید و دواراجان است. این دو نویسنده در سال ۲۰۱۶ کمیک خود را با برداشت از The Monkey King، شخصیت اسطوره‌ای کشور چین نوشتند. فیلم سینمایی مذکور راجع به لی یانگ، باستان شناسی ساکن نیویورک است که با پیدا کردن اثراتی از مانکی کینگ راهی هند می‌شود و در آن‌جا پی به قدرتی سحرآمیز می‌برد که او را به یک ابرقهرمان مدرن تبدیل می‌کند؛ ابرقهرمانی مدرن به‌نام مانکی مستر.

این فیلم سینمایی اکنون در مراحل پیش‌تولید است و ممکن است خود جان هوو این فیلم را کارگردانی کند. او پیش از این فیلم‌های Face-Off و Mission Impossible 2 را کارگردانی کرده است. استن لی در سال ۲۰۱۶ درباره کمیک Monkey Master صحبت‌هایی کرده بود. او در سخنان خود از جذابیت فرهنگ‌های هندی و چینی برای شخص خودش صحبت کرده و از این فرهنگ‌ها به‌عنوان فرهنگ‌هایی غنی در زمینه‌های فلسفه، سنت و اخلاق یاد کرده است. استن لی ضمن اشاره به اینکه سابقه خلق شخصیت‌های گوناگونی را دارد، می‌گوید مانکی مستر در استفاده از اسطوره‌ها برای خلق ابرقهرمانی مدرن که طرفداران را با توانایی‌های رزمی خود سرگرم می‌کند، منحصر‌به‌فرد خواهد بود.

هوو و دواراجان به‌همراه گیل چمپیون و لوی تیلکین تهیه‌کنندگان فیلم مذکور خواهند بود. دواراجان مدیر شرکت Graphic India و چمپیون رئیس شرکت POW! Entertainment، و تیلکین مدیر شرکت A Better Tomorrow Films هستند، شرکتی که البته به جان هوو متعلق است. شرکت POW! Entertainment پیش‌تر به استن لی متعلق بوده است. استن لی و دواراجان پیش از این روی ابرقهرمانی هندی به‌نام Chakra: The Invincible کار کرده‌اند. ابرقهرمانی که داستان وی تحت یک رمان گرافیکی منتشر شد و سه فیلم کارتونی نیز براساس آن ساخته شد.

منبع

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *