انتشار نسخه جدید بازی لگو جنگ ستارگان تاخیر پیدا کرد

انتشار نسخه جدید بازی لگو جنگ ستارگان تاخیر پیدا کرد

در ابتدا قرار بود این بهار منتشر شود ، LEGO Star Wars: The Skywalker Saga از Traveller Tales Games دوباره به تأخیر افتاد. اگرچه پنجره نسخه جدید ارائه نشده است، اما توسعه دهنده در توییتر گفت که “زمان شروع” را در اسرع وقت به روز می کند. این نشان داد که زمان بیشتری برای ساختن بازی “بزرگترین و بهترین بازی LEGO” لازم است.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga اقدامی کاملا جاه طلبانه است و همه نه قسمت از حماسه فیلم جنگ ستارگان را در یک عنوان قرار داده است. هر قسمت شامل پنج ماموریت است و بازیکنان می توانند همه آنها را به ترتیب پشت سر بگذارند یا هر یک را به صورت جداگانه بازی کنند. مکان های کلاسیک مانند Tatooine ، Coruscant ، Jakku ، Endor و بسیاری مکان های دیگر برای کاوش در دسترس خواهند بود.

همچنین ۳۰۰ شخصیت مختلف برای بازی وجود دارد ، از کاربران Force (که اکنون می توانند از حملات سبک و سنگین در ترکیب ها استفاده کنند) گرفته تا Blasters که از سیستم هدف گیری شخص سوم استفاده می کنند. LEGO Star Wars: Skywalker برای Xbox Series X / S ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Nintendo Switch و PC در حال ساخت است. منتظر تاریخ انتشار به روزرسانی در ماه های آینده باشید.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *