فیلم Zack Snyder's Justice League موجب افزایش بیننده HBO Max شد

فیلم Zack Snyder’s Justice League موجب افزایش بیننده HBO Max شد

HBO Max AT&T Inc هفته گذشته بیشترین افزایش در پخش ویدئو را داشت ، زیرا تماشاگران به نسخه کوتاه آن از حماسه ابرقهرمان “لیگ عدالت” رسیدند. بر اساس تجزیه و تحلیل بلومبرگ از داده های Apptopia ، سیستم عامل جریان WarnerMedia 8.9٪ جهش در کاربران راه اندازی برنامه تلفن همراه خود را ثبت کرده است. سرویس پخش جریانی ورزشی DAZN بیشترین افت در پخش جریانی را در بین ارائه دهندگان برتر ایالات متحده داشته است.

کارگردان Zack Snyder یک نسخه چهار ساعته از “Justice League” را ساخت که ساخت اصلی آن ، که توسط کارگردان دیگری انجام شد ، برخی از طرفداران را ناامید کرد. برش اسنایدر در ۱۸ مارس در HBO Max به نمایش در آمد.

برای هفته منتهی به ۲۸ مارس ، بارگیری برنامه HBO Max 64٪ افزایش یافته و بیشترین افزایش را داشته است. بارگیری برنامه های DAZN بیشترین کاهش را نشان داد. توجه: Apptopia معیارهای عملکرد برنامه تلفن همراه مانند بارگیری ، درآمد خرید درون برنامه ای و کاربران فعال روزانه را با تلفیق داده های آنها از بیش از ۱۲۵۰۰۰ حساب توسعه دهنده متصل ، که به عنوان یک مجموعه یادگیری استفاده می شود ، با اطلاعات در دسترس عموم تخمین می زند. Apptopia می گوید اطلاعات قابل شناسایی شخصی را جمع آوری یا دسترسی ندارد.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *