حضور راسل کرو در فیلم Thor: Love and Thunder

حضور راسل کرو در فیلم Thor: Love and Thunder

راسل کرو بازیگر برنده اسکار برای حضور در فیلم Thor: Love and Thunder زیر نظر است. انتظار می رود کرو در فیلم تایکا وایتیتی نقش کوچکی داشته باشد. اولین مشکوک شدن این بازیگر زمانی رخ داد که عکسهایی از آخر هفته وی در استرالیا با بازیگران فیلم Marvel Studios ظاهر شد. برای اظهارنظر نمی توان به مارول رسید.

وایتیتی پیش از این در Thor: Ragnarok در سال ۲۰۱۷ چند بازی شیرین کاری انجام داده بود ، وقتی در این فیلم بازی مت دیمون در نقش لوکی ، برادر بزرگتر کریس همسورث لوک همسورث در نقش ثور و سام نیل در نقش اودین بود.

ثور: عشق و تندر با بازی کریس همسورث در نقش ثور ، ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر که به ثور تبدیل خواهد شد در حال تکرار است و تسا تامپسون در نقش والکری بازگشت. کریستین بیل برای اولین بار از سه گانه شوالیه تاریکی برای بازی در نقش شخصیت شرور Gorr the God Butcher به فیلم های کمیک بازگشت. ستارگان فیلم های نگهبانان کهکشان، مانند کریس پرات نیز در این ترکیب حضور دارند.

کرو که برنده جایزه اسکار برای فیلم ۲۰۰d Gladiator شد ، آخرین بار در نمایش بزرگ فیلم هیجان انگیز Unhinged روی صفحه نمایش ظاهر شد. Thor: Love and Thunder در تاریخ ۶ می ۲۰۲۲ منتشر می شود.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *