انتشار آپدیت جدید بازی Spider-Man: Miles Morales

انتشار آپدیت جدید بازی Spider-Man: Miles Morales

Insomniac Games یک لباس جدید Spidey با آخرین بروزرسانی به بازیکنان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales تحویل داده است. امروز با بروزرسانی، به روزرسانی Spider-Man: Miles Morales ، Advanced Tech Suit را به بازی می آورد و همچنین اصلاحات مختلفی را شامل می شود.

یکی از چیزهای جالب اضافه شده ، اما فقط به نسخه PS5 ، تغییر شکل واقعی عضله در لباس های انتخاب شده است. کاری که Insomniac انجام داده است شبیه سازی کامل شخصیت از درون و با استفاده از تکنیک هایی است که قبلاً برای فیلم ها در دسترس بوده است.

این فناوری تغییر شکل را ایجاد می کند که در سطح لباس مشاهده خواهید کرد. معنی این امر این است که شما می توانید با عضلات در حال حرکت در داخل پارچه کت و شلوار ، واقع بینانه‌تری از شبیه سازی عضله و پارچه را داشته باشید.

Spider-Man: Miles Morales ثابت کرده است که مورد توجه پلی استیشن قرار گرفته است زیرا در سال ۲۰۲۰ بیش از ۴.۱ میلیون دستگاه فروخت. این شماره شامل نسخه های PS4 و PS5، هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت خرده فروشی است. در مقایسه ، بازی قبلی مرد عنکبوتی Insomniac در سه روز بیش از ۳.۳ میلیون فروش کرد. هم اکنون از زمان انتشار سپتامبر ۲۰۱۸ بیش از ۲۰ میلیون واحد فروخته است.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *