اکران فیلم مورتال کمبت هم با تاخیر مواجه شد

اکران فیلم مورتال کمبت هم با تاخیر مواجه شد

کمپانی برادران وارنر اقتباس بازی های ویدیویی آینده خود را به تأخیر انداخته است. این خبر ابتدا توسط ورایتی گزارش شد. اگرچه تاریخ فقط یک هفته عقب افتاده است و شما مجبور نیستید مدت طولانی منتظر بمانید.

در ابتدا قرار بود برای نمایش در سینماها و HBO Max در ۱۶ آوریل آغاز شود ، Mortal Kombat اکنون در ۲۳ آوریل به نمایش در می آید. برادران وارنر. ‘ blockbuster VFX extravaganza Godzilla vs Kong فردا منتشر می شود ، بنابراین به نظر می رسد که این استودیو به دنبال انتشار کمی بیشتر از این نسخه است.

علاوه بر این ، ورایتی خاطرنشان کرد ، برادران وارنر در حال عبور از انگشت شرکای خود هستند که با افزایش تعداد افراد واکسیناسیون ، محدودیت های ظرفیت در سینماها در سراسر کشور آرام می گیرند. در این مرحله ، حتی یک هفته می تواند به معنای فروش میلیونی بلیط باشد زیرا همزمان افراد بیشتری اجازه ورود به سینماها را دارند.

در حال حاضر یک هفته دیگر با Mortal Kombat باقی مانده است که به ما فرصت بیشتری می دهد تا تریلرهای تخم مرغ را تخلیه کنیم. ما لیستی از هر شخصیت Mortal Kombat نیز داریم که می تواند از یک بازی به فیلم دیگر پرش کند. کارگردان می گوید ممکن است متوجه شوید که جانی کیج در آن لیست غایب است و دلیل خوبی برای آن وجود دارد. با وجود این ، Mortal Kombat فاصله زیادی از بازی ها نخواهد داشت.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *