اکران فیلم سینمایی ونوم 2 با تاخیر مواجه شد

اکران فیلم سینمایی ونوم ۲ با تاخیر مواجه شد

سونی پیکچرز پس از پرش به سپتامبر در اوایل ماه جاری ، دنباله بعدی Marvel Comics ، Venom: Let There Be Carnage را منتقل کرد ، یک هفته دیگر به ۲۴ سپتامبر. این یک حرکت کمی کنجکاو است ، زیرا اگرچه درگیری قبلی با Universal’s The Boss Baby: Family Business در تاریخ قبلی خود را جلوگیری می کند ، اکنون در مقابل Paramount’s Infinite ، برادران وارنر افتتاح می شود. The Many Saints of Newark ، عزیز جهانی Universal Evan Hansen و Searchlight’s The Eyes of Tammy Faye. در سمت روشن ، فاصله آن با استودیوی مارول استودیو Shang-Chi و افسانه ده حلقه که اخیراً به ۳ سپتامبر نقل مکان کرده است ، فاصله دارد.

این تاخیر همچنین آن را در یک مسیر برخورد بالقوه با فیلم Dune ساخته دنیس ویلنوو ، که هفته بعد افتتاح می شود ، و فیلم No Time to Die (8 اکتبر) از MGM (8 اکتبر) که به عنوان آخرین سفر دانیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ جیمز باند بازی می کند ، تنظیم می کند.

در دنباله فیلم Venom ، نامزد دریافت جایزه اسکار ، تام هاردی (شوالیه تاریکی برمی خیزد ؛ آغازگر) به عنوان ضدقهرمان تیتراژ با بازیگران نقش آفرینی تمام ستاره متشکل از وودی هارلسون ، نامزد دریافت جایزه اسکار ۳ برابر (کارآگاه واقعی ؛ زامبی لند) به عنوان قتل عام ، ۴ برابر بازگشت خواهد کرد. میشل ویلیامز ، نامزد دریافت جایزه اسکار (آبی ولنتاین ، فوس / وردون) در نقش آن ویینگ ، رید اسکات (ویپ ؛ شب دیرهنگام) در نقش دن لوئیس و نامزد جایزه اسکار نائومی هریس (زمانی برای مردن نیست ؛ مهتاب) در نقش شیک.

استفن گراهام (ایرلندی ؛ قاپ زدن) و شان دلانی (Killing Eve؛ Midsomer Murders) نیز در دو جفت نقش نامشخص انتخاب شده اند. اندی سرکیس ، نامزد گلدن گلوب (نفس کشیدن ؛ موگلی: افسانه جنگل) با فیلمنامه ای از کلی مارسل (ونوم ؛ پنجاه سایه خاکستری) کارگردانی می کند.

در حالی که جزئیات پیرامون داستان در معرض خطر قرار گرفته است ، این فیلم اولین بار در اکشن زنده یکی از مرگبارترین دشمنان مرد عنکبوتی به نام Carnage ظاهر خواهد شد و او را در نبردی برای قرن ها مقابل Venom قرار می دهد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *