صداپیشگان سریال انیمیشنی مارول و Hulu مشخص شدند

صداپیشگان سریال انیمیشنی مارول و Hulu مشخص شدند

مارول چند ستاره مهمان را برای Hulu’s M.O.D.O.K. مجموعه متحرک در جریان رویداد آنلاین WonderCon @ Home در آخر هفته. پیوستن به پاتن اوسوالت به عنوان ابرشرور مگالومانیا ناتان فیلیون (سرنیتی ، قلعه) در نقش Wonder Man ، Whoopi Goldberg (ایستاده ، شبح) در نقش Poundcakes ، بیل هادر (این: فصل ۲ ، SNL) در نقش Angar the Screamer و رهبر خواهد بود. جون هام (مردان دیوانه ، راننده کودک) در نقش مرد آهنی. ما می دانیم که همم صداپیشگی تونی استارک را در اولین سریال پخش خواهد کرد ، اما انتظار نمی رود که شخصیت های دیگر تا بعداً در فصل ۱۰ قسمت ظاهر شوند.

این مجموعه بر روی ابرشرور خود شیفته M.O.D.O.K تمرکز خواهد کرد. (Patton Oswalt) ، که مدتها آرزوی خود را برای تسخیر یک روز دنیا دنبال کرده است. اما پس از سالها شکست و شکست در مبارزه با بزرگترین قهرمانان زمین ، MODOK سازمان شیطانی خود AIM را به زمین زده است. به عنوان رهبر AIM منصرف شده است ، ارگانیسم ذهنی که فقط برای کشتن طراحی شده است ، با ازدواج و زندگی خانوادگی در حال نابودی خود قرار است با بزرگترین چالش او روبرو شود! “

اولین ورود مارول به دنیای انیمیشن بزرگسالان همچنین وندی مک لندون-کووی (The Goldbergs) در نقش مونیکا ، بک بنت (SNL) در نقش Austin Van Der Sleet ، Jon Daly (Kroll Show) در نقش Super-Adaptoid ، Aimee Garcia (Lucifer) در این فیلم بازی می کنند. همسر MODOK ، جودی ، بن شوارتز (پارکها و تفریحات) در نقش پسر عجیب او لو ، و ملیسا فومرو (بروکلین ناین نه) در نقش دخترش ملیسا ، که از نظر ظاهری بی نظیر پدرش برخوردار است.کمدی متحرک استاپ موشن حاصل ایده Oswalt و EP / مجری برنامه جردن بلوم است که می خواست کاری کند که “ارگانیسم متحرک فقط برای کشتن طراحی شده” در زمان کم کاری خود وقتی که با انتقام جویان مبارزه نمی کرد و تلاش نمی کرد سلطه جهانی.

همه ۱۰ اپیزود Marvel’s M.O.D.O.K. از جمعه ۲۱ مه برای پخش در Hulu در دسترس خواهد بود. حتماً مراقب بررسی دو قسمت اول باشید.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *